By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

8 věcí, které by každá žena po třicítce měla mít v interiéru

Cesta k perfektnímu stylu a vašemu pohodlí nemusí být zase tak dlouhá...

I přesto, že nejsem fanoušek seznamů „You must do this before you turn 20… 30… 40…“ , musím přiznat, že na tomto zrovna něco je 🙂 Pointa celého však není cítit se provinile, že vám zrovna číslo tři nebo pět chybí, berte to prostě tak, že tohle je „ten můj“ seznam domácího dekoru. Vznikl v průběhu let a nasbíraných zkušeností. 

 

Snímek obrazovky 2017-02-26 v 9.52.05

Nádobí, které k sobě ladí

Já jsem ho dostala od své maminky těsně po vánočních svátcích. Nedává vám to smysl…? Tak si představte, že pozvete rodinu na vánoční večeři a vůbec vám nedojde, že talíře, které k sobě neladí a mají to svoje nejslavnější období už dávno za sebou, prostě nejsou to nejvhodnější 🙂 Uf! No… Takže já ho teď už mám!

servis, Ikea, od 549 Kč

overaly

sada-6-sklenic-na-vino-karat-270-ml-pasabahce

Skleničky na víno, které k sobě ladí

Upřímně, tohle byla asi první věc, kterou jsem si do svého bytu koupila. A přesto, že při každém večírku přijde alespoň jedna k úhoně, vytrvale dokupuji svoji sbírku. Proto doporučuji vsadit na skleničky, které se vyrábějí a vyrábět budou.

sada 6 sklenic na víno, Karat, 322 Kč

overaly

hmprod rucnik

Ručníky pro hosty

Nechci tím naznačovat, že na sobě by měl člověk šetřit… Ale na druhou stranu je hezké dát návštěvě chundelaté ručníky, které nemají období svého zenitu v minulém tisíciletí 🙂

osuška s výšivkou, H&M, 399 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-02-26 v 10.00.13

Dost bylo ramínek z čistírny

Tohle byla moje priorita při nastěhování se do nového bytu a bohužel, stále jsem ji nedotáhla do konce. Vždy, když si jedu koupit nová ramínka, mám pocit, že jich kupuji opravdu hodně a rozhodně mi musí stačit… Realita je však taková, že stále v mém šatníku visí ty drátěné hrůzy. Předsevzetí: o víkendu zajedu pro nová ramínka a tentokrát jich koupím opravdu hodně!

ramínka, Ikea, 79 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-02-26 v 10.02.14

Něco živého

Moje rada zní: začněte postupně! Já jsem se toho nedržela a do bytu přinesla opravdu mnoho květin. Dnes jich přežilo jen pár. O to raději je mám. Ty totiž už vydrží všechno!

květiny do interiéru, od 199 Kč

overaly

Snímek obrazovky 2017-02-26 v 10.06.32

Kvalitní matrace

Když si vzpomenu, na čem jsem spala, když mi bylo dvacet, chce se mi brečet a mám chuť okamžitě se objednat k chiropraktikovi. Pokud existuje nějaká věc, na které se nevyplatí šetřit (hned po botách), pak je to matrace. Já mám dneska prakticky tři na sobě. A byly to nejlépe utracené peníze (hned po botách).

matrace, od 2 999 Kč

overaly

hmprod - povleceni

 

Příjemné povlečení

Jelikož hodně cestuju, každé přespání v hotelu jsem si strašně užívala. Zachumlat se do hedvábného povlečení z egyptské bavlny by se dalo přirovnat k čokoládovým orgiím. Pak mně došlo, že není nic snazšího, než si „hotelové povlečení“ koupit i domů. Voila!

povlečení ze sepraného lnu, H&M, 2 999 Kč

overaly

456_dsc_3695

Umění

Ano, to nejlepší umění přesahuje můj rozpočet. Na druhou stranu v Čechách najdete mnoho umělců, kteří dělají krásné věci a zatím jejich nacenění nevyletělo do nebes. Zdůrazňuji, zatím! Takže kromě toho, že si na zeď pověsíte něco originálního, tím vlastně uložíte i peníze na později.

Pasta Oner

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 28.4.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   MOTHER DIRT AO+ Mist Aktivní probiotika neboli zdravé bakterie hýbou současným beauty světem. Podle posledních výzkumů totiž stojí za všemi kožními problémy právě nerovnováha kožního mikroprostředí (mikrobiomu) způsobená každodenní hygienou a moderními kosmetickými návyky. Bez ohledu na to, jaký[číst více]
  •   Je úplně jedno, jestli jste duší romantička nebo v běžném stylingu volíte více rockové kousky. Tyhle boty si prostě zamilujete! Vypadají totiž skvěle s volánovými tylovými šaty i rebelsky roztrhanými džínami. A navíc perfektně fungují do aktuálního počasí. Já[číst více]
  • Sváteční sezona je oficiálně zahájena. Neodstartovalo ji žádné datum v kalendáři, ale chvíle, kdy jste si zapálili svoji první vánoční svíčku. Proto jsem se rozhodla ukázat vám nejžhavější novinky z nových kolekcí, které vám doma jen nevytvoří nádhernou atmosféru, ale[číst více]

 Wishlist