8 must-have technických doplňků pro všechny ženy na cestách

To nejlepší z posledních hi-tech novinek pro všechny nadšené cestovatelky podle Lucie.

Než jsem otěhotněla, trávila jsem na cestách opravdu hodně času. A i přesto, že nejsem technický typ, je pár vychytávek, bez kterých jsem se prostě neobešla. Proto vám BoBo Vibe přináší nejnovější a nejstylovější doplňky, které vám pomohou třeba dobít baterii v mobilu po dvanáctihodinovém letu, při závislosti na instagramu nebo do uší pouštět lahodnou hudbu v tom nejelegantnějším balení. Mějte krásný víkend, ať už cestujete kamkoliv!

 

technika

@frends

technika

Můžete změnit barvu nejenom řemínku, ale klidně i design celého displeje. Díky tomu si zkrátka vyrobíte hodinky přesně na míru vaší osobnosti, momentální náladě i vkusu. Dokonalé spojení tvaru a hi-tech funkce spolu s vašimi posledními emaily, kalendářem nebo facebookem. Splněný sen každé cestovatelky!

Apple Watch, 10 990 Kč

cara

technika

Někdy prostě na cestách není čas vytahovat zrcadlovku, proto víc než co u telefonu oceňuji kvalitní fotoaparát. Sony Xperia Z5 Premium se pyšní prvotřídním fotoaparátem Sony Exmor RS se snímačem 23 megapixelů a pětinásobným přiblížením. Kromě toho se můžete těšit na nejjemnější displej 4K Ultra HD a 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810. Pokud vám čísla nic neříkají, tak vězte, že oceníte obraz ostrý jako břitva pro sledování obrázků i filmů a hlavně mistrovský design se štíhlým profilem, tenkým pouze 7,8 mm.

Sony Xperia Z5 Premium, 24 668 Kč

cara

technika

Spojte módu a sport a jako výsledek vám vyjde stylový fitness náramek Tory Burch for Fitbit. Kromě jedinečného designu tak na cestách s sebou budete mít hi-tech pomocníka, který vám spočítá spálené kalorie, odkrokuje počet kilometrů, které jste prochodili a mnohé a mnohé další. Já jsem ke svému velkému údivu zjistila, že poslední pracovní cestu do Paříže jsem prochodila 17 kilometrů. K dostání je v metalických barvách jako je zlatá nebo stříbrná.

Tory Burch for Fitbit, 4680 Kč

cara

technika

Miluju fotografie! A i když je to hodně těžké, poctivě se snažím všechny svoje cesty nejen dokumentovat, ale fotografie pak i vytisknout. Přiznávám ale, že čas od času je to i s ročním zpožděním 🙁 Proto s sebou občas na cesty vozím klasický polaroid. Nečekejte z něj tak kvalitní fotografie jako z klasické zrcadlovky, ale připravte se na kopec zábavy, který si s ním užijete. A jako bonus okamžitě zaznamenané vzpomínky.

Polaroid Snap Digital Instant Camera, 3990 Kč

cara

technika

Během dlouhých letů jsou mojí absolutní nutností! Nejenže mi pouští do uší skvělou hudbu, ale navíc umí dokonale utlumit všechny hluky z okolí. A věřte mi, že během 12hodinového letu a plačícího dítěte na sedadle před vámi se stanou vašimi nejlepšími přáteli. A pokud navíc mají stylový design, poslouží skvěle i jako módní doplněk.

Frends, 3490 Kč

cara

technika

V praktickém balení rozhodně nijak nevynikám. Přesto se ale snažím necestovat na dvoudenní služební cesty s obřím lodním kufrem 🙂 Jsou ale věci, které prostě v zahraničí potřebuji a „malá kabelka“ je jednou z nich. Značka Dolce & Gabbana můj problém ale skvěle vyřešila jedinečným obalem na telefon, který v sobě ukrývá rovnou i peněženku a díky dlouhému řemínku se i skvěle nosí.

Dolce & Gabbana, 11 880 Kč

cara

technika

Pokud bych si na cesty měla vybrat jen jednu technickou věc, pak by to byla externí nabíječka na telefon. Vždycky v kabelce nebo v kufru nějakou mám, protože se mi mobil vybíjí v tu nejméně vhodnou dobu. S postupem času jsem čím dál víc náročnější, co se designu týče a externí nabíječka schovaná do nápaditého přívěšku na kabelku nebo klíče mě naprosto nadchla.

Belkin, 840 Kč

cara

technika

Vozit si sebou na delší cesty reproduktor na pouštění muziky mě naučil můj manžel. A s tím, jak jsem si hudbu dřív pouštěla já, se to opravdu nedá srovnat. A jelikož mám ráda hezké a stylové věci, vybírám si ty s nápaditým designem a jednoduchým ovládáním. Naprosto skvělá pomůcka při improvizovaných tanečních večírcích 🙂

Braven Lux Wireless Bluetooth Speaker, 2400 Kč

LUCIE JANOTOVÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 6.5.2016 | Všechny články autora