By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

6 vychytávek, které si vždycky zapomenete zabalit do tašky na pláž…

… ale rozhodně byste je měli mít s sebou! BoBo Vibe vám připraví seznam.

Konečně dovolená! Prodloužený víkend (týden nebo dokonce dva) zaslouženého nicnedělání! Achhhhh! Nepochybuji o tom, že nové plavky a opalovací krémy už máte nakoupeny. Přesto já během každé dovolené až na pláži zjistím, co všechno mi vlastně chybí ke spokojenosti a hlavně pohodlí. Proto jsem pro vás připravila článek, na co byste se rozhodně měli zaměřit při zbrklém házení věcí do plážové tašky. A pak už si jen stačí užít slunce, moře a sůl ve vlasech 🙂

 

taska plaz

@garypeppergirl

taska plaz

Reproduktor pro váš telefon
Pokud se rozhodnete trávit dovolenou spíše než na veřejné pláži plné barů a restaurací na opuštěné plážičce se svými přáteli, pak je reproduktor naprosto neocenitelným doplňkem. Snadno tak totiž proměníte poklidné lenošení v rozjetou párty 🙂

Beats Pill+, 5999 Kč

overaly

taska plaz

Plastová taštička na drobnosti
Skvělý pomocník, který udrží váš mobil nebo peníze daleko od nánosů písku, krému nebo vody. Navíc při cestě do plážového baru poslouží i jako stylové psaníčko.

Cath Kidston, Zoot, 309 Kč

overaly

taska plaz

Láhev na vodu
Hydratace, hydratace a zase hydratace – to by měla být mantra každého pobytu na pláži. A určitě moc dobře víte, že klasická balená voda příliš dlouho na rozpáleném sluníčku studená nevydrží. Proto se vybavte designovou kovovou láhví, kterou když pořádně nachladíte, udrží chladnou tekutinu i několik hodin.

Paul Frank, 229 Kč

overaly

taska plaz

Vlhčené ubrousky
Jakmile je jednou na pláži vyzkoušíte, nebudete vědět, jak jste bez nich mohla předtím fungovat. Skvělý pomocník, který vás zbaví nánosů krému, písku nebo oleje přesně ve chvíli, kdy budete chtít sáhnout po displeji telefonu nebo na bělostné bikiny.

Douglas Cosy Cleansing Wipes, 79 Kč

overaly

taska plaz

Triko s dlouhým rukávem
I během letních měsíců se může na pláži dramaticky změnit teplota. Zvlášť pokud si chcete vychutnat třeba západ slunce nebo noční táborák. Tričko s dlouhým rukávem ale oceníte i jako nepostradatelného pomocníka, jakmile ucítíte, že se vaše pokožka začíná zbarvovat místo do karamelova do ruda.

H&M, 349 Kč

overaly

taska plaz

Multifunkční líčidlo
Praktické multilíčídlo se postará o váš make-up za pár minut. Já osobně na pláži nikdy nepoužívám řasenku, ale přesto mám ráda svěží make-up. Krémovou tvářenku pak snadno můžete použít jako balzám na rty nebo si s ní přejet přes oční víčka a vykouzlit tak lehký nádech pastelového stínu.

Bobbi Brown Pot Rouge for Lips and Cheeks, 720 Kč

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 23.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist