By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

6 super nápadů, jak si zorganizovat kosmetiku v koupelně

Nové počasí, nový pořádek v koupelně!

I „nepořádek” může vypadat uspořádaně. Pokud jste na tom stejně jako já, pak toho nemáte v koupelně zrovna málo. A někdy všechny ty titěrné věci prostě nevypadají zrovna nejstylověji. Proto jsem na internetu hledala způsoby, jak make-up co nejlépe uskladnit a udělat z něj dekorativní prvek. Já se rozhodně v těchto dnech chystám na velkou „debordelizaci” naší koupelny, takže třeba vám to pomůže také.

 

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.01.04

 

Kelímky všeho druhu

Ideálně pojmou všechny vaše štětce, tužky na oči nebo na pusu, ale můžete do nich dát třeba i hřebeny. Pokud se vám nechtějí kupovat nové, použijte například obal od oblíbené svíčky nebo krabičku od parfému.

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.02.06

 

Malé poličky

Každá z nás máme v koupelně takzvané hluché místo, kam se prostě nic nevejde. To je ideální prostor pro malé poličky, které pojmou třeba vaše oblíbené parfémy. U mě rozhodně vedou ty skleněné.

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.03.47

 

Průhledné pořadače

Objevila jsem je poměrně nedávno a nechápu, jak jsem bez nich mohla žít. Ideální věc na všechny vaše rtěnky, make-upy nebo řasenky. Do boxů je vidět, takže přesně víte, kde svoji oblíbenou barvu hledat.

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.05.05

 

Zásuvkové organizéry

Zvlášť v případě titěrných věcí v šuplíku naprosto nepostradatelná věc. Záleží jen na vás, jestli vsadíte na průhledné, kovové nebo třeba dřevěné.

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.05.32

 

Skleněné krabičky

Původně asi byly určené na vaše šperky, ale já je s chutí používám třeba na laky na nehty. Nejenže je to skvělá dekorace do koupelny, ale navíc super praktická věc, protože přesně vím, co ve které krabičce je.

overaly

Snímek obrazovky 2018-01-01 v 10.06.33

 

Kosmetické košíčky

Za mě super nápad, jak uspořádat třeba paletky očních stínů. Ale kamarádka mi říkala, že si podobný košíček pořídila třeba i do sprchy, kde nemá žádnou poličku a už ji unavovalo nechat všechnu kosmetiku válet po zemi. Stačí zaháknout a hotovo.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram, pinterest

Vydáno: 4.3.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist