By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

8 produktů pro ten nejlepší spánek vašeho miminka

Náš Bobo návod, jak na krásný a dlouhý spánek vašich dětí.

Když naše děti spí, tak jsou nejsladší! Doufám, že všechny matky pochopí moji nadsázku, ale zároveň uznají, že na tom prostě něco je. A proto, aby můj syn spal celou noc a ideálně dlouhoooo do rána, jsem pro vás sestavila Bobo TOP produkty pro ten nejšťastnější spánek. Jsou to maličkosti, ale třeba pomohou, aby vaše ratolesti spaly „o chvilku” déle 🙂

 

0001405_onesie-real-romper-60090

 

Kvalitní pyžámko

Předtím, než se Ben narodil, jsem od kamarádek dostala pár bodíček jako dárky. Přiznám, že později, když se to malé stvořeníčko narodilo, většina jich neprošla mým přísným výběrem. Prostě jsem ho nechtěla na noc (i během dne) oblékat do materiálů, které nejsou příjemné na dotek ani mně. Tahle značka moji selekci přežila. A to nejen díky skvělým materiálům, ale hlavně díky nepřeslazenému designu.

Small Rags, For-Kids

overaly

22218

Koupelový olej

Pravidelné večerní koupele jsou naším oblíbeným rituálem. A tenhle voňavý olej nám většinou nesmí chybět. Nevím, jestli Ben spí dobře právě kvůli němu, ale rozhodně nás jeho vůně baví a vhodný je i pro jemnou dětskou pokožku. Uvolňující vůně levandule a heřmánek uklidňuje jeho nadšenou dětskou mysl a nám tak usnadňuje každodenní boj s ukládáním do postýlky.

Saloos, Biooo

overaly

pampers-premium-care-newborn-2-5kg-78ks-201887-2003787-1000x1000-fit

Ty nejlepší plenky

Už jsem to psala mnohokrát a zase to budu opakovat. Já mám prostě ve výběru jasno – Pampers Premium Care. Jsou to totiž jediné plenky, které může Ben mít celou noc, a přesto je jeho zadeček pěkně v suchu. Nejenže skvěle absorbují, neprosakují, ale ještě k tomu jsou prodyšné a nedráždí pokožku.

Pampers Premium Care

overaly

mlickolipanek-male

 

Lahodné mlíčko

Již pár měsíců dávám Benovi před spaním kašičku. Podle mě v miminku déle udržuje pocit sytosti a tím pádem lépe spí celou noc. Nedělám ji ale z vody, ale z mléčné výživy. Mlíčko Lipánek mi naprosto vyhovuje svým složením, přidanými vitamíny a Benovi zase chutí. Díky živočišnému tuku v mlíčku je Ben zasycen a má hlubší spánek.

Mlíčko Lipánek

overaly

21467

Vysoký mantinel do postýlky

Nebudu lhát, když přiznám, že jsem s nákupem tohoto mantinelu váhala opravdu dlouho. A přesto, že jsem ho měla několikrát v košíku, jeho cena mě vždycky odradila. Teď ho má Ben přibližně dva měsíce a zpětně vím, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí a správně utracené peníze. Tento mantinel je totiž dostatečně vysoký, pevný, a přesto měkký a skvěle padne do jakékoliv postýlky včetně té naší kulaté. Nevím, jak to mají vaše děti, ale Ben je noční cestovatel. Mnohdy se ve spaní v postýlce přímo posadí a vší silou sebou mrskne na druhou stranu. Dovedete si představit, jak to vypadalo, když jsme ještě mantinel neměli, že?

Done by Deer

overaly

45bd6e948eebb554ce33f14530d7b8-large

Dudlík na noc

Kontroverzní téma, kolem kterého se vedou spory. Jedni ho zatracují, druzí na něj nedají dopustit. Já rozhodně patřím do té druhé skupiny! A jelikož tento článek píši za sebe, určitě odpustíte a pochopíte. Bena přes den dudlík absolutně nezajímá. Ale večer, to je jiná… Už cestou k postýlce ukazuje na skříňku, na které dudlík leží a spokojeně ho celou noc dumlá. U nás v rodině jasně vedou tyto dudlíky. Já je mám ráda kvůli minimalistickému (a mnohdy vtipnému) designu, ortodontickému tvaru a Ben zase kvůli příjemnému materiálu. Jejich vychytávkou je NUK Air System, díky kterým je dudlík obzvláště šetrný k pokožce díky rozšířeným ventilačním otvorům.

NUK

overaly

Snímek obrazovky 2017-10-09 v 21.56.52

Pan Hajánek

V postýlce ho má Ben od malička. Teďka těžko říct, jestli víc baví mě, nebo jeho. Každopádně když je v trestu, tak letí z postýlky 🙂 Ale většinou ho má Ben nažmoulaného někde pod tělem a myslím, že mu jeho přítomnost přináší klid a hezké spinkání. A navíc je taaak roztomilý!

Sigikid, Vanda store

overaly

Print_CMYK_highquality_jpg-PROD_NUK_Nature_Sense_Glas_240ml_Composing

Bez bolesti bříška – NUK Anti-Colic

Od značky NUK máme kromě dudlíků vyzkoušené i lahvičky, díky kterým je pití pro miminko ještě pohodlnější. Může za to speciální otvor NUK Anti-Colic, který brání polykání zbytečného vzduchu a tím i nepříjemným kolikám. Jelikož jsem nemohla kojit, lahvičky jsem od Benova narození hodně řešila. Všechny matky mě totiž strašily příběhy „o prdíkách“ 🙂 Nevím, jestli je to jenom kvůli těmto lahvičkám, nebo jsme prostě měli štěstí, ale Ben nikdy na žádné přehnané nadýmání netrpěl.

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 19.10.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Už jste propadli trendu červených kozaček? Já jsem dlouho odolávala, ale na posledním našem focení zcela propadla. Proto jsem si řekla, že pošlu na temnou (respektive rudou) stranu i čtenářky Bobovibe 🙂 Jste rády? Doufám, že ano! Tady je[číst více]
  • Nová sezóna pro mě neznamená jen nové trendy v oblečení, ale také v kosmetice. Vylepšené složení, kombinace ingrediencí a hlavně designové flakony jsou pro mě rájem stejně jako kabelky, boty nebo šaty. Proto jsem prozkoumala nejzajímavější novinky většiny kosmetických značek a oblíbené kosmetické[číst více]
  • Dávno tomu byla doba, kdy jsem vyrážela ven zásadně bez makeupu. (Myšleno tedy toho krycího, pleťového…) Moje pleť byla barevně jednotná a já se v něm cítila hůře než bez něj. Poslední roky jsem asi i z nutnosti tomuto líčidlu propadla a[číst více]

 Wishlist