By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

6 nejromantičtějších pláží, jejichž návštěvu si naplánujte nejen na léto

Nádherná místa na oslavu líbánek, výročí nebo prostě času, který chcete trávit ve dvou.

Plánujete líbánky? Parádní letní dovolenou? Nebo prostě chcete ve dvou utéct před realitou všedního dne? Tohle jsou místa, která musíte vidět! Jediné co, budete potřebovat, jsou bikiny, opalovací krém a dobrou náladu. Tyhle pláže jsou totiž jako stvořené pro relaxaci všeho druhu.

 

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.24.51

Italové sem v sezóně rozhodně nejezdí. Vlastně právě naopak! Davy turistů totiž vtipně vystřídají začátkem měsíce října a užívají si romantických (a prázdných) zákoutí ostrova náležícímu k Itálii. Nachází se v Neapolském zálivu a jde o součást Kampánského souostroví. Mimo městečka Capri určitě stojí za pozornost i obec Anacapri a lodní přístav Marina Grande.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.24.59

Moorea je nádherný ostrůvek, který je součástí tzv. Návětrných ostrovů. Najdete ho asi 17 km severovýchodně od Tahiti a vaší pozornosti by určitě neměl ujít hlavně díky nádherným plážím a tyrkysové vodě. Hashtag #nofilter tady prostě dostává zcela jiný rozměr.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.09

Malebný karibský ostrůvek se nachází necelou půl hodinu plavby lodí od Cancúnu. Kromě romantických útesů, ruin mayského chrámu, koloniálních haciend, restaurací a barů tu také najdete rovnou tři nejkrásnější pláže Mexika. Zvlášť tady doporučujeme prozkoumat i podmořský svět plných nádherných korálových útesů.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.17

Vybrat si budete moci přibližně ze 115 malých ostrůvků, které se nacházejí severovýchodně od Madagaskaru. Pokud vás v první chvíli napadne, že je to klišé, máte vlastně pravdu. Na druhou stranu přesně v tomto druhu „klišé” bych si já představovala strávit celé líbánky. Tropické podnebí a ochota místních obyvatel se postarají o to, že se vám rozhodně nebude chtít odjet.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.26

Pokud mi budete tvrdit, ze už jste viděli ten nejbělostnější písek, a přitom jste ještě nebyli na Filipínách, neuvěřím vám. Měla jsem to totiž podobně! Jenže pak jsme přijeli právě sem a musím přiznat, že tenhle malý a prakticky neznámý ostrůvek je úplně jiný level. Přejdete ho z jednoho konce na druhý za necelou hodinku a kromě nádherného písku se pyšní těmi nejstylovějšími západy slunce a tyrkysovou vodou.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.36

Nemůžete si říkat americká celebrita, pokud alespoň jednou za rok nejedete předvést svoje vypracované tělo v bikinách na tento malý ostrůvek. Patří do souostroví Malé Antily a právě kromě hvězdných obyvatel (dům si tu každoročně pronajímá například britská Královská rodina) tu najdete jednu z nejkrásnějších pláží Karibiku.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 11.6.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Snímek obrazovky 2017-02-21 v 20.25.58 Kdo někdy neskončil s rozmazanou rtěnkou, ať hodí kamenem 🙂 Proto když přijde řeč na důležité večery (nebo dny), je lepší vsadit na rtěnky, které vydrží všechno. A takové opravdu existují! Tohle jsou naše favoritky…   Cream Lip Stain, Sephora,[číst více]
  • Snímek obrazovky 2018-07-03 v 16.39.43 Objevte nové produkty, které obsahují tzv. superingredience, které hýbou světem nejen Instagramu. Můžete vybírat mezi produkty na čištění pleti, na ochranu, zklidnění či hydrataci.  Tajemství těchto produktů tkví hlavně v jejich složení. Co jsou tedy #superingredients? Káva = vyhlazuje a[číst více]
  • Moschino tv HM_6108_LB_124_300dpi_PR   „Pokaždé, když navrhuji, myslím na své přátele. Lookbook MOSCHINO [tv] H&M jsem pojal jako večírek; oslavuje zábavu, pop, kreativitu a energii lidí i samotné kolekce,“ říká Jeremy Scott, kreativní ředitel značky MOSCHINO. „Miluju, jak se Jeremymu v lookbooku podařilo[číst více]

 Wishlist