By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

6 nejromantičtějších pláží, jejichž návštěvu si naplánujte nejen na léto

Nádherná místa na oslavu líbánek, výročí nebo prostě času, který chcete trávit ve dvou.

Plánujete líbánky? Parádní letní dovolenou? Nebo prostě chcete ve dvou utéct před realitou všedního dne? Tohle jsou místa, která musíte vidět! Jediné co, budete potřebovat, jsou bikiny, opalovací krém a dobrou náladu. Tyhle pláže jsou totiž jako stvořené pro relaxaci všeho druhu.

 

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.24.51

Italové sem v sezóně rozhodně nejezdí. Vlastně právě naopak! Davy turistů totiž vtipně vystřídají začátkem měsíce října a užívají si romantických (a prázdných) zákoutí ostrova náležícímu k Itálii. Nachází se v Neapolském zálivu a jde o součást Kampánského souostroví. Mimo městečka Capri určitě stojí za pozornost i obec Anacapri a lodní přístav Marina Grande.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.24.59

Moorea je nádherný ostrůvek, který je součástí tzv. Návětrných ostrovů. Najdete ho asi 17 km severovýchodně od Tahiti a vaší pozornosti by určitě neměl ujít hlavně díky nádherným plážím a tyrkysové vodě. Hashtag #nofilter tady prostě dostává zcela jiný rozměr.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.09

Malebný karibský ostrůvek se nachází necelou půl hodinu plavby lodí od Cancúnu. Kromě romantických útesů, ruin mayského chrámu, koloniálních haciend, restaurací a barů tu také najdete rovnou tři nejkrásnější pláže Mexika. Zvlášť tady doporučujeme prozkoumat i podmořský svět plných nádherných korálových útesů.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.17

Vybrat si budete moci přibližně ze 115 malých ostrůvků, které se nacházejí severovýchodně od Madagaskaru. Pokud vás v první chvíli napadne, že je to klišé, máte vlastně pravdu. Na druhou stranu přesně v tomto druhu „klišé” bych si já představovala strávit celé líbánky. Tropické podnebí a ochota místních obyvatel se postarají o to, že se vám rozhodně nebude chtít odjet.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.26

Pokud mi budete tvrdit, ze už jste viděli ten nejbělostnější písek, a přitom jste ještě nebyli na Filipínách, neuvěřím vám. Měla jsem to totiž podobně! Jenže pak jsme přijeli právě sem a musím přiznat, že tenhle malý a prakticky neznámý ostrůvek je úplně jiný level. Přejdete ho z jednoho konce na druhý za necelou hodinku a kromě nádherného písku se pyšní těmi nejstylovějšími západy slunce a tyrkysovou vodou.

overaly

Snímek obrazovky 2017-09-09 v 17.25.36

Nemůžete si říkat americká celebrita, pokud alespoň jednou za rok nejedete předvést svoje vypracované tělo v bikinách na tento malý ostrůvek. Patří do souostroví Malé Antily a právě kromě hvězdných obyvatel (dům si tu každoročně pronajímá například britská Královská rodina) tu najdete jednu z nejkrásnějších pláží Karibiku.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 11.6.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • street style lucie uvodni   Nikdy jsem nebyla člověk, který nosí barevné oblečení. Mým největším zimním výstřelkem byly červené šaty a i v nich jsem si připadala trošku nepatřičně. Přes léto je to snazší, ale i tak jsem teď při přerovnávání šatníku zjistila, že[číst více]
  • uvodni Mohou vám pomoci, anebo být velice riskantní záležitostí. Když totiž máte jen 5 minut na výrobu svého účesu a použijete špatný suchý šampón, místo nadýchaného stylingu se dočkáte jen zaprášených vlasů. Proto jsme vybraly suché šampóny, se kterými máme zkušenosti[číst více]
  • uvodni   Jako psycholog mám ráda pozitivní psychologii a zabývám se ve své praxi pozitivním myšlením a jak na něj. Nedávno jsem přemýšlela nad 10 věcmi, kterých by člověk měl zanechat, aby byl šťastnější a spokojenější. Ráda bych se o ně s vámi[číst více]

 Social Photos


Wishlist