By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 velkých interiérových trendů, které přicházejí s rokem 2018

Přišel čas na velkou změnu vašeho bydlení! Těšíte se?

Nový rok, nový byt. Nebo minimálně upgrade toho starého. Proto jsme pro vás připravily inspiraci těmi největšími módními vlnami nového roku. Svezte se na nich! Rozhodně vás finančně nezničí a váš byt posunou o level výše. 

 

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.05.50

 

Používání venkovních barev i v domácím interiéru

Všeobecně přišel čas nebát se barev. Minimalistické odstíny bílé, černé nebo šedé můžete skvěle kombinovat s těmi pastelovými jako je modrá, růžová nebo lila.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.06.01

 

Více je více

Vytvořte si doma vlastní galerii. Stačí vám k tomu fotografie v rámech různého stylu. Je to nádherný způsob, jak zachytit vaše důležité životní okamžiky a ještě si vytvořit krásnou zeď.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.09.53

 

Antik

V mém případě se opravdu nejedná o pravé starožitnosti. Ale to přece vůbec nevadí. Zajímavé antik křeslo nebo komodu už koupíte ve většině designových obchodů s nábytkem a v interiéru jeden takový kousek působí víc než zajímavě.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.12.24

 

Vylepšete pokoj pro děti

Na tohle se děsně těším! Mrkněte na pinterest a objevíte nepřebernou studnici nádherných designových nápadů, které vylepší dětský pokojíček. Já si zamilovala vestavěné postele se schůdky, výrazné barvy, houpačky i jiné stylové dekorace.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.13.37

 

Pařížské art-deco

Nadčasové exempláře s příchutí francouzské rafinovanosti – to je, oč tu poběží. Inspirujte se nesmrtelným módním stylem Pařížanek i v interiéru. Neuděláte chybu!

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 11.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • uvodni Hnědou a černou kabelku už předpokládám v šatníku máte. Letos na podzim vám ale rozhodně stačit nebudou… Pokud hledáte tašku, díky které vás (a váš outfit) nikdo nepřehlédne, pak by měla být barevná! A já rozhodně hlasuji za červenou. Ač[číst více]
  • uvodni2   Musím se přiznat, že jsem se ve své práci setkala se spoustou nádherných balení. Někdy naprosto žasnu nad fantazií módních i kosmetických značek a jejich kreativních nápadů. A upřímně ta část rozbalování, zatažení za perfektně uvázanou stužku a poprvé[číst více]
  • make-up chyby uvodni @sephora   Nákup nového make-upu je stejně důležitý jako nákup uměleckého díla! Přece jenom se na něj budete pár měsíců dívat… A když ne přímo vy, tak ostatní určitě ano! Nebudu chodit kolem horké kaše a bez okolků přiznám, že[číst více]

 Wishlist