By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 velkých interiérových trendů, které přicházejí s rokem 2018

Přišel čas na velkou změnu vašeho bydlení! Těšíte se?

Nový rok, nový byt. Nebo minimálně upgrade toho starého. Proto jsme pro vás připravily inspiraci těmi největšími módními vlnami nového roku. Svezte se na nich! Rozhodně vás finančně nezničí a váš byt posunou o level výše. 

 

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.05.50

 

Používání venkovních barev i v domácím interiéru

Všeobecně přišel čas nebát se barev. Minimalistické odstíny bílé, černé nebo šedé můžete skvěle kombinovat s těmi pastelovými jako je modrá, růžová nebo lila.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.06.01

 

Více je více

Vytvořte si doma vlastní galerii. Stačí vám k tomu fotografie v rámech různého stylu. Je to nádherný způsob, jak zachytit vaše důležité životní okamžiky a ještě si vytvořit krásnou zeď.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.09.53

 

Antik

V mém případě se opravdu nejedná o pravé starožitnosti. Ale to přece vůbec nevadí. Zajímavé antik křeslo nebo komodu už koupíte ve většině designových obchodů s nábytkem a v interiéru jeden takový kousek působí víc než zajímavě.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.12.24

 

Vylepšete pokoj pro děti

Na tohle se děsně těším! Mrkněte na pinterest a objevíte nepřebernou studnici nádherných designových nápadů, které vylepší dětský pokojíček. Já si zamilovala vestavěné postele se schůdky, výrazné barvy, houpačky i jiné stylové dekorace.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.13.37

 

Pařížské art-deco

Nadčasové exempláře s příchutí francouzské rafinovanosti – to je, oč tu poběží. Inspirujte se nesmrtelným módním stylem Pařížanek i v interiéru. Neuděláte chybu!

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 11.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Snímek obrazovky 2017-09-18 v 7.51.03 Nejen „hadry“ žijí přehlídková mola. Strhující módní přehlídka nových rodičovských trendů, kterou si nenechala ujít ani topmodelka Karolina Kurková, představila vesmírné motivy a tajemnou Asii. Slavnostní představení módních kolekcí 2017 uspořádala společnost CYBEX, přední výrobce lifestylového dětského zboží.     Topmodelka Karolina Kurková zazářila[číst více]
  • uvodni   Kolekce šperků originálně zpracovává slavný kvítek se čtyřmi okvětními plátky Louis Vuitton Monogram. Charakteristický motiv tak ožívá v kolekci Color Blossom BB, kde se jeho ikonické okvětní lístky rozvíjejí v miniaturním měřítku. Originální šperky se objevují v překvapivých barevných akcentech, které „kvetou“ svěžestí a sladkostí[číst více]
  • Snímek obrazovky 2017-09-08 v 16.08.56   Ten první rok utekl jako voda. Nevím, jestli to mají všechny maminky podobně, ale moje nadšení pár týdnů před oslavou zchladila návštěva hračkářství. To neuvěřitelné množství hraček mě naprosto odzbrojilo a já po 2 hodinách nebyla schopná koupit vůbec nic.[číst více]

 Social Photos


Wishlist