By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 velkých interiérových trendů, které přicházejí s rokem 2018

Přišel čas na velkou změnu vašeho bydlení! Těšíte se?

Nový rok, nový byt. Nebo minimálně upgrade toho starého. Proto jsme pro vás připravily inspiraci těmi největšími módními vlnami nového roku. Svezte se na nich! Rozhodně vás finančně nezničí a váš byt posunou o level výše. 

 

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.05.50

 

Používání venkovních barev i v domácím interiéru

Všeobecně přišel čas nebát se barev. Minimalistické odstíny bílé, černé nebo šedé můžete skvěle kombinovat s těmi pastelovými jako je modrá, růžová nebo lila.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.06.01

 

Více je více

Vytvořte si doma vlastní galerii. Stačí vám k tomu fotografie v rámech různého stylu. Je to nádherný způsob, jak zachytit vaše důležité životní okamžiky a ještě si vytvořit krásnou zeď.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.09.53

 

Antik

V mém případě se opravdu nejedná o pravé starožitnosti. Ale to přece vůbec nevadí. Zajímavé antik křeslo nebo komodu už koupíte ve většině designových obchodů s nábytkem a v interiéru jeden takový kousek působí víc než zajímavě.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.12.24

 

Vylepšete pokoj pro děti

Na tohle se děsně těším! Mrkněte na pinterest a objevíte nepřebernou studnici nádherných designových nápadů, které vylepší dětský pokojíček. Já si zamilovala vestavěné postele se schůdky, výrazné barvy, houpačky i jiné stylové dekorace.

overaly

Snímek obrazovky 2017-11-04 v 8.13.37

 

Pařížské art-deco

Nadčasové exempláře s příchutí francouzské rafinovanosti – to je, oč tu poběží. Inspirujte se nesmrtelným módním stylem Pařížanek i v interiéru. Neuděláte chybu!

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 11.1.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • stetce Na trhu existují desítky štětců, a pokud nemáte neomezený rozpočet (a vlastně i velikost koupelny), pak se vám určitě bude hodit následující seznam top produktů. Kvalitní štětce jsou tajnou zbraní většiny make-up artistů, ale jejich používání díky nám snadno zvládnete[číst více]
  • uvodni   K novému roku patří už tradičně i novoroční předsevzetí. Jedno z oblíbených je „já zhubnu“ nebo „budu jíst jenom zdravě“. Ale ruku na srdce, kolik z nás ho opravdu dodrželo po celý rok? Nemělo by totiž být o odpírání[číst více]
  • UMPRUM_Artsemest_5 Milí/milé čtenářky našeho blogu, nálada je teď po volbách všelijaká, ale co se dá dělat…”Show must go on” a že těch shows je nyní v Praze k vidění docela hodně. Já jsem udělala takový namátkový subjektivní výběr, těch z mého[číst více]

 Social Photos


Wishlist