By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

5 mobilních aplikací, ze kterých zaručeně nespustíte oči

Trocha vychytávek pro dámy:-)

 

Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších mobilních aplikací dostupných zdarma pro Vaše chytré miláčky, díky kterým se Vaše oči nejenom potěší něčím krásným, ale také si díky nim můžete otestovat, zda stále vidíte dobře jako ostříž, nebo už je čas pořídit si stylové dioptrické brýle.

Aplikace Focos

Aplikaci Focos určenou pro úpravu fotografií doporučujeme hlavně pro všechny milovnice portrétového focení a detailních záběrů. Ručně s ní můžete na pořízené fotografii doupravit efekt rozostřeného pozadí a zdůraznit tak osobu nebo fotografovaný předmět. Zvládnete to za zlomek sekundy. Navíc můžete použít některý z mnoha filtrů včetně ořezu či otočení fotografie.

Snímek obrazovky 2019-03-17 v 20.52.13

Aplikace Mirror

Červená rtěnka na zubech, rozmazaná řasenka… Trapasy, na které budete už jen vzpomínat s touto jednoduchou aplikací zrcátka Mirror. Až čtyřikrát si můžete zvětšit svůj obraz v zrcátku a domalovat si tak třeba oční linku v autobuse cestou do práce. Funguje i za omezených světelných podmínek a jelikož nejde rozbít, nehrozí vám při jejím používání žádných sedm let neštěstí.

Snímek obrazovky 2019-03-17 v 20.52.25

Aplikace YouCam Makeup

Která barva rtěnky pasuje k mému novému svetru? Bude i mně slušet trendy růžová barva vlasů? Odpověď na tyto a další otázky týkající se vaší vizáže najdete v top beauty aplikaci roku 2018 YouCam Makeup. Vyzkoušejte trendy líčení od světových kosmetických značek. Změňte barvu vlasů třeba na vánoční červenou nebo dolaďte svou profilovou fotku do absolutní dokonalosti.

Snímek obrazovky 2019-03-17 v 20.52.34

Aplikace Scanbot Scanner

Také pořád hledáte důležité dokumenty nebo účtenky? Zaujal vás článek z časopisu v čekárně u lékaře a ráda byste si ho doma v klidu dočetla? Pak si stáhněte do svého telefonu aplikaci Scanbot a mějte vše důležité naskenováno a uloženo. Aplikace ukládá dokumenty ve formátu PDF nebo JPG a dá vám na výběr, zda si dokument uložíte nebo pošlete mailem třeba své kamarádce. Příjemným bonusem je čtení QR kódů.

Snímek obrazovky 2019-03-17 v 20.52.44

Aplikace Vidíš dobře

Jdete po chodníku a na protější straně ulice na vás někdo mává. Vidíte postavu ale ne osobě do tváře. Mžouráte očima. Mávnete na pozdrav a zbytek dne vám leží v hlavě otázky, kdo to byl? Tak pokud se vám podobné situace stávají čím dál častěji, stáhněte si českou aplikaci Vidíš dobře a udělejte si test zraku. Zábavnou formou možná zjistíte, že potřebujete nové brýle nebo silnější dioptrie.

 

Snímek obrazovky 2019-03-17 v 20.52.53

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 21.3.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • uvodni   „Naší první povinností je mít ráda sama sebe, udělat se šťastnou a teprve až se nám to podaří, budeme mít rády lidi okolo sebe a uděláme šťastnými i ostatní.“  V této uspěchané době lidé často zapomínají sami na sebe, přeceňují[číst více]
  • uvodni   Přehlídky Dior jsou pro mě vždycky zážitek! A to nejen co se nejnovějších módních trendů a doplňků týče. V tomto článku bych se chtěla víc věnovat právě nejnovějším trendům v líčení, které Dior a jeho image director Peter Philips udává.[číst více]
  • plazove tuniky uvodni Pokud by vám v zavazadle na dovolenou kromě plavek neměla chybět jedna věc, pak to bude plážová tunika! Tenhle kousek oblečení totiž využijete během celé dovolené. Skvěle budou vypadat cestou na pláž, obědě v přímořské restauraci a s vysokými podpatky[číst více]

 Wishlist