By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

3 způsoby, jak ozdobit svůj byt pomocí instagramu

Jednoznačný "like" od všech milovníků zajímavých a designových nápadů.

Díky instagramu můžete zachytit ty nejkrásnější a nejšťastnější zážitky vašeho života. Takže pokud jde o nový design vašeho pokoje, bytu nebo kanceláře, co může být lepší než použít právě tyto momenty?!? Proto jsme se rozhodli zaměřit se na tři chytré nápady, které transformují váš sociální profil na hotové umělecké dílo a které jsme okoukali právě na instagramu. Inspirujte se s námi… 🙂

 

instagram design

instagram design

 

Vyberte ty nejlepší momenty z celého jednoho roku na instagramu a nechte si je vyvolat jako plakát. Díky standartnímu rozměru 50×70 cm pak najdete snadno rám například v Ikea. Mrkněte například na www.vyvolej.to a vyberte si z verze o 35 nebo 70 fotografiích.

overaly

instagram design

instagram design

 

Budete potřebovat mapu světa, připínáčky a osvěžit paměť vašich cestovatelských zážitků. Vyberte si z každé vaší cesty jednu fotografii, nechte vyvolat a vytvořte si vlastní interaktivní mapu. Určitě vás to jen „nakopne“ k dalším cestovatelským výpravám.

overaly

instagram design

instagram design

 

Hledáte originální dílo nad pracovní stůl nebo třeba nad postel? Pak budete potřebovat dvě bambusové hůlky (prodávají se například v zahradnických potřebách nebo ve všech větších hobby marketech), klasický provázek a jednoduché kolíčky. Pak už stačí jen vytisknout všechny vaše oblíbené momenty z instagramu.

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 10.10.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist