By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

15 nejroztomilejších miláčků celebrit

Tihle domácí mazlíčci mají vše - luxusní dovolené, stylové byty i vyhlášené jídlo z restaurací. Kdo jsou jejich slavní páníčci?

Tihle pejsci mají na instagramu možná víc followers než vy. A k tomu všemu jim nechybí hvězdný život v podobě luxusních apartmánů, nejstylovějších hotelů a každodenního rozmazlování, jako psí masáže, kosmetika nebo speciální procházky. A jako bonus? Kdo by se nechtěl ráno budit v posteli s Gisele Bündchen nebo Justinem Bieberem? Tady jsou nejslavnější VIP psí miláčci:

 

vip pes

 

Fluffy & Gisele Bündchen

Roztomilý voříšek, kterého adoptovala slavná topmodelka před pár týdny v Los Angeles.

cara

vip psi

 

Finn & Amanda Seyfried

Slavná herečka ho zachránila z útulku v roce 2009 a od té doby je její spolehlivý parťák na házení míčku nebo paddleboarding. Následujte Finna na instagramu, kde má víc jak 16,3 tisíc fanoušků: @finnsite.

cara

vip psi

 

Chunk & Chelsea Handler

Milovnice psů zachránila tohoto voříška, který je mixem ovčáka spolu s rasou čau-čau, z útulku v roce 2009. Dneska s ní létá první třídou a pravidelně se objevuje v její televizní noční show.

cara

vip psi

 

Pippa & Chrissy Teigen

Slavná americká modelka a její kuriózní psík plní její sociální sítě od instagramu až po snapchat.

caravip psi

 

Esther & Justin Bieber

Sledovat dobrodružství tohoto roztomilého chlupáče i jejího sexy páníčka můžete na @estherthecutie, kde má víc jak 537 tisíc následovníků.

cara

vip psi

 

Cinnamon & Emmy Rossum

Chlupatý kamarád slavné herečky nejraději podřimuje v jejím domě v Los Angeles.

cara

vip psi

 

Olive & rodina Beckhamů

Nejnovější člen rodiny Beckhamů, jehož hrdými rodiči jsou Victoria a David Beckham. Více o jeho dobrodružstvích na @olivebeckham23.

cara

vip psi

 

Giggy & Lisa Vanderpump

Nakoukněte do pohádkového života roztomilého skoroplyšáka, jehož prapředkem je německý trpasličí špic. Více na @giggyvanderpump.

cara

vip psi

 

Neville & Marc Jacobs

Kromě superslavného tatínka se anglický bulteriér může pochlubit i spoustou slavných kamarádek jako je Kendall Jenner nebo Gigi Hadid. Více o jeho super životě na @nevillejacobs.

cara

vip psi

 

Butters & Katy Perry

Slavná zpěvačka svého miláčka bere všude – ať už cestuje po světě nebo nakupuje. Jeho místo je v batůžku Gucci.

cara

vip psi

 

Angel & Shay Mitchell

Miláček kanadské herečky a modelky je stejně sladký jako jeho jméno.

cara

vip psi

 

Noon & Zendaya

Potom, co jako malá přišla o psíka jménem Midnight, americká zpěvačka, tanečnice, herečka a modelka Zendaya Coleman bere svého miláčka úplně všude.

cara

vip psi

 

Norman & Bambi & Kylie Jenner

Norman a Bambi nejsou jen psí miláčci, ale Kylie Jenner přiznává, že i její nejlepší kamarádi. Více o jejich životě na @normieandbambijenner.

cara

vip psi

 

Miss Asia & Koji & Lady Gaga

Jejich osobní instagram najdete na @missasiakinney a sami se můžete přesvědčit, že pejsci slavné zpěvačky mají všechno: první třídu v letadle, drahé šperky i šampaňské k snídani 🙂

cara

vip psi

 

Chance & Olivia Munn

Pozdravte se s nedávným přírůstkem slavné herečky, která ho adoptovala z útulku v Los Angeles. Sledovat ho můžete na @chancerodgers12.

 

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: instagram

Vydáno: 29.5.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • hb charity   Již zítra startuje každoroční charitativní akce magazínu Harper’s BAZAAR, jejímž patronkami jsou Bára Nesvadbová a galeristka Olga Trčková. Jubilejní 10. ročník je pro nás všechny určitě výjimečný! Neuvěřitelné, jak rychle to uteklo… 🙂 Již deset let prosíme svoje kamarádky, známé,[číst více]
  • Poté, co loni v červenci otevřel FENDI CAFFE a Peekaboo Bar pop-up v londýnském obchodním domě Harrods, přichází módní dům FENDI s Prefall kolekcí 2020, z níž na vás dýchne dynamická a svobodomyslná kalifornská atmosféra a kterou navrhla Silvie Venturini[číst více]
  •   Sezóna dovolených je oficiálně zahájena! My jsme ji odstartovali na slunném Lanzarote, kam jsme vyrazili koncem dubna. Byla to naše první dovolená s Benem (tehdy 9 měsíců). A tenhle článek vlastně vznikl na základě vašich dotazů, které jste mi[číst více]

 Wishlist