By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

10 bláznivých AirBnB pronájmů, ve kterých můžete strávit noc

Jakmile to jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít v klasickém hotelu zůstat ani jednu noc!

Soukromý ostrov nebo domek na stromě? Proč příště nestrávit vaši letní dovolenou trošku jinak? Díky AirBnB to už nebude problém! Našli jsme pro vás deset jedinečných míst, které jsou všechno jen ne nudné!

 

airbnb

 

Soukromý ostrov

Daleko od civilizace i ostatních turistů! Pokud milujete samotu, ticho, lenošení a luxus, pak je pro vás soukromý ostrůvek nedaleko Belize jako stvořený.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Zrcadlový dům

Kdo je podle váš nejkrásnější ze všech? Pokud si čas od času kladete tuto otázku, pak je pro vás dům v Pittsburghu jako stvořený. Domácí majitel je umělec, který dům vytvořil ze stovek zrcadel.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Dům z mušlí

Pokud hledáte na svých cestách originální architekturu, pak pronájem tohoto domu bude pro vás splněným snem. Nachází se na tropickém ostrově Isla Mujeres v Mexiku a je vzdálen 15 minut od pláže.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Domek na stromě

Do dětství se můžete vrátit nedaleko Atlanty v Georgii. V letošním roce si domek dokonce odnesl titul nejvyhledávanějšího ubytování v kategorii AirBnB. Upřímně se ani nedivíme…

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Bambusový dům

Jeho lokaci najdete v údolí Abiansemal na Bali a nabídne vám 4 poschodí, tři ložnice a nádherné výhledy. O luxusní servis se postará soukromý kuchař, který vám ukáže všechny taje balijské kuchyně.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Zámek

Jako princezna si budete připadat na zámku z 19. století ve městečku Cumbria v Anglii. Spolu s vámi zde můžete ubytovat 30 hostů v 15 soukromých pokojích. Kromě toho zde můžete objevovat tajemné zahrady, věže nebo sklepení.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Dům z kostek

Je originální architektura vaším koníčkem? Pak určitě navštivte jižní Holandsko a město Rotterdam. Tříposchoďový dům nabídne ubytování ve dvou ložnicích čtyřem lidem. A nejvyšší patro slouží jako „chill room“, ze kterého je výhled na 360 stupňů dokola.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Pokoj v bublině

Najdete ho v regionu Limousin ve Francii a zůstat v něm třeba jen jednu noc bude zajímavou zkušeností. Funguje na principu stanu, ale zdi jsou průhledné, takže budete součástí místní přírody. Nabízí i malou koupelnu a vířivku.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Ložnice Van Gogha

Pokud patříte mezi milovníky jedinečného malířského stylu Vincenta Van Gogha, pak bude pro vás tento pokojíček jako stvořený. Najdete ho v Chicagu ve státě Illinois a nadchne všechny milovníky impresionismu.

Pronajměte si ZDE.

overaly

airbnb

Strašidelný dům

Bojíte se rádi? Pak si udělejte výlet do Bromley v Missouri. Místní nemovitost byla postavena v roce 1860 a od té doby sloužila jako nemocnice nebo pohřební ústav. Celý dům je obestřen desítkami historek a byly v něm dokázány projevy paranormálních aktivit.

Pronajměte si ZDE.

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: www.airbnb.com

Vydáno: 29.9.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Nebudeme si nic nalhávat, byla to jen otázka času… První make-up linie Chanel určená speciálně mužům je na světě. Dostala jméno Boy de Chanel a k dostání bude již tento měsíc v Jižní Koreji. Zbytek světa si ji online[číst více]
  • Většina z nás má ve svém portfoliu nejkrásnějších a nejromantičtějších vzpomínek moře. Ať už nezapomenutelný rozhovor s nohama v písku při západu slunce, oběd v rybářské vesničce ve Španělsku nebo plavání s mořskými želvami; takových „pohledů“ mých přátel i mě samé bych vyjmenovala desítky. A[číst více]
  •   Aktuální přírůstek kolekce Chuck Taylor All Star ’70 se snadno stane vaší obuvnickou posedlostí. Po vyšívaných kaktuskách totiž přichází s vyšívanými (stále tak žádanými) plameňáčky, které vás v létě tematicky doprovodí takřka kamkoliv. A k dostání buď na chladně[číst více]

 Wishlist