By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Beauty

  • valentyn postava

    Lucie Janotová, zakladatelka BoBo Vibe @annavictoria Přestože odborné posudky jsou v tomto ohledu velice rozdílné, většina studií ukazuje, že díky rannímu kardiu na lačný žaludek spálíte o 20% kalorií více, než když cvičíte až po snídani. Záleží pak jen na vás,[číst více]


  • parfemy zima uvodni

    CK2, Calvin Klein  Pokud bych si měla vybrat parfém jen kvůli obalu, pak bych zvolila tento. Tím však nechci říct, že vás vnitřek zklame. Naopak! Těšit se můžete na neobvyklou kombinaci mandarinky, wasabi a fialek. Nechybí santalové dřevo, kadidlo nebo růže.[číst více]


  • laky uvodni

    Tady jsou nejžhavější novinky kosmetických značek! Chanel, Le Vernis odstín 679 Vert Obscur Burberry odstín 300 Military Red YSL, La Laque Couture Spring Collection odstín 70 Peace Green Lancome, Vernis in Love odstín 146 Rose Haussmann Dior Vernis odstín 301 Bleuette Nars odstín[číst více]


  • FB-PINK-FLUSH-NAIL

    Dělá mi radost kupovat si kosmetiku nových značek a testovat ji, mít něco, co třeba každý nezná… A co si budeme povídat, my ženy jsme vždy zvědavé, jakou značkou rtěnky se naše kamarádka právě maluje. Když jsme u těch rtěnek,[číst více]


  • celebrity forma uvodni 2

    Lara Stone: @lara_stone Suki Waterhouse: @sukiwaterhouse Gwyneth Paltrow: @gwynethpaltrow Oprah: @oprah Christy Turlington: @cturlington Rosie Huntington-Whiteley: @rosiehw Kourtney Kardashian: @kourtneykardash Bar Refaeli: @barrefaeli      


  • celebrity forma uvodni 1

    Adele: @adele Martha Hunt: @marhunt Elsa Hosk: @hoskelsa Selena Gomez: @selenagomez Zoe Saldana: @zoesaldana Miranda Kerr: @mirandakerr   Justin Timberlake: @justintimberlake Khloé Kardashian: @kloekardashian    


  • make-up chyby uvodni

    @sephora   Nákup nového make-upu je stejně důležitý jako nákup uměleckého díla! Přece jenom se na něj budete pár měsíců dívat… A když ne přímo vy, tak ostatní určitě ano! Nebudu chodit kolem horké kaše a bez okolků přiznám, že[číst více]


  • kosmeticke novinky 2016 uvodni

    Dior Addict Lip Glow Liner „Rtěnkolesky“ Dior Addict jsou mojí vášní. I když jsem je objevila teprve nedávno, vypěstovala jsem si na ně slušnou závislost. Klasické lesky na rty vlastně ráda vůbec nemám, ale tohle je přesně něco mezi leskem,[číst více]


  • gabina novy rok UVODNI

      Většina z nás vstoupí do ledna nového roku plná předsevzetí, že tento rok to rozčísneme. Shození nějakého toho kila anebo zavedení zdravějšího jídelníčku jsou většinou prioritami prvních lednových dní, bohužel ty se velice často rozplynou, ještě než přijde únor. Tím,[číst více]


30. stránka z 32« První...1020...2829303132

Wishlist