By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Jak připravit stylovou party večeři?

Zahajte sezonu večírků šik party u vás doma! Máme pro vás BoBo tipy jak na to…

Konec a začátek roku miluje oslavy! Vlastně i jaro a léto… 🙂 U nás doma se může zkrátka slavit celoročně! Udělejte si takovou malou generálku třeba právě na letní večírek už teď 🙂 A protože my takové večírky děláme doma poměrně často a rády, přinášíme vám tipy, jak připravit pro své přátele nebo rodinu večer, na který jen tak nezapomenou. 

 

party vecere

 

Guest List

Pečlivě vyberte své kamarády a přátele, které chcete u stolu mít. Vždycky je lepší držet se menšího počtu osob, protože večeře pak bude působit intimněji. Kdo z nás má také doma dvacet židlí a tak velký stůl 🙂 Ideální je samozřejmě sudý počet hostů. V menším počtu osob se můžete vyřádit v uvítacích kartičkách.

cara

party vecere

 

Pití

Snažte se usnadnit si práci! Abyste celý večer nemusela kmitat kolem všech hostů s láhví v ruce, připravte si vše v předstihu na jeden volný stůl nebo komodu. Kromě vína v chladícím kyblíku dejte na výběr i bublinky, likér či něco tvrdšího, vodu a samozřejmě skleničky, led, plátky citrónu, bylinky nebo sladké koktejlové třešničky. Hosté si tak sami mohou vybrat a hlavně se obsloužit.

cara

party vecere

 

Jídlo

Vaše menu by mělo splňovat tři základní pravidla: jednoduchost, rychlost a estetický dojem. Pro tento účel se naprosto skvěle hodí třeba italská kuchyně. Většinou je složena z několika základních ingrediencí a díky použitým bylinkám provoní celý byt. Zároveň tak můžete vyjít vstříc všem hostům a jejich chutím, ať už jsou to vegetariáni, nebo ne. Naším tipem je například ochutnávka několik druhů těstovin, které můžete na stůl položit ve velkých servírovacích mísách a každý host si může posloužit sám. Jako dezert pak můžete zvolit třeba zmrzlinu… Jednoduché pohárky budete mít připravené za pár minut a díky šlehačce a různému sypání budou i krásně vypadat. A kdo by neměl zmrzlinu rád :)?

cara

party vecere

 

Dekorace

Váš poklidný večírek povýší na party roku stylová dekorace. Dejte celému večeru jednotné téma (nebo barevnou linku) a držte se toho při výběru ubrusu, ubrousků nebo svíček. Na stole by vám rozhodně neměla chybět nízká květina, která se postará o přátelskou atmosféru. Pokud se bojíte experimentů s barvami, držte se klasické bílo-černo-šedivé (nebo béžové) kombinace a neuděláte chybu! Rozhodně nemusíte utrácet tisíce… zapojte fantazii a do hry přidejte staré nádoby od marmelády, prkýnka nebo vázičky.

Více inspirace najdete ZDE.

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: pinterest

Vydáno: 5.5.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • rtenky - saint laurent Minimálně jednu výraznou rtěnku vlastníme každá. Když si namalujeme červené, růžové nebo vínové rty, cítíme se sebevědomě, sexy, elegantně i nadčasově zároveň. Je v tom určité kouzlo a to i když máme na sobě třeba jen roztrhané džíny a bílé[číst více]
  • Snímek obrazovky 2018-01-03 v 21.18.47   Někdy všechno, co potřebujete k lepší fyzické kondici, je nové oblečení! A jelikož je první měsíc nového roku a všichni jsme ještě plni novoročních předsevzetí typu „víc cvičit” a „méně jíst”, je ideální zabrousit na internet a koupit si[číst více]
  • uvodni   Kolekce Louis Vuitton New Wave si hladce najde místo mezi nadčasovou klasickou produkcí značky. Louis Vuitton New Wave: dejte průchod radosti a odvaze – to je elixír mládí! V září se do popředí dostávají odvážné barvy jako sytě růžová a[číst více]

 Wishlist