By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Bobo tip na bar: nechte si namíchat drink v hororovém prostředí

Pražský bar, kde vám ztuhne krev v žilách...

V poslední době se nám to tu hromadí maminkovskými tipy. Abychom úplně nezblbly, přinášíme jeden také na bar! Sympatické a ne úplně obvyklé také je, že majitelkami jsou dvě dámy. Zahoďte děti a vyrazte na sklenku strachu.

Jedinečný podnik s názvem Prague Fear House, kde si návštěvníci vychutnají barové prostředí plné hororových rekvizit, okořeněné navíc velkou dávkou nepopsatelně mrazivé energie, se čerstvě otevřel v Praze ve Vodičkově ulici 32. 

pfh-bar-3
pfh-bar-2

Zcela ojedinělý design interiéru, pohodlné sezení, bar s interaktivními světelnými prvky, speciálně sestavené menu v podobě hororových drinků a pokrmů a celková kapacita až 100 lidí – to nabídne Prague Fear House bar. Prostory vytvářejí stylové prostředí nejen pro vychutnání si drinků, jichž je skutečně velká škála, ale také pro oslavy narozenin, firemní party a další podobné akce, kde zajímavé prostředí hraje důležitou roli.

„Naším primárním posláním je nabídka především kvalitního barového servisu a vytržení našich hostů ze stereotypního a tradičního barového prostředí. Inspiraci pro koncept Prague Fear House jsme sbíraly především v zahraničí, jedinečný interiér nám navrhl známý designér Oto Bláha a na vybrané ojedinělé prvky jsme obzvlášť pyšné. Třeba velkou ozdobu našeho baru – „živý obraz“, jehož rám s lebkami jsme nechaly zhotovit na zakázku,“ říkají majitelky Lenka Součková a Leona Nejedlá.

pfh-bar

Součástí Prague Fear House je v suterénních prostorech i první dům hrůzy ve střední Evropě, turistická atrakce a nezapomenutelný zážitek v jednom. Ve hrůzyplné expozici o ploše víc než 800 m2 se tak podíváte do očí opravdovému strachu a na vlastní kůži poznáte legendární příběh sadistické rodiny, která sklepení obývala. I proto je vstup do domu hrůzy od 18 let, mladší zájemci budou muset být v doprovodu dospělého.

www.praguefearhouse.com.

 

 

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 23.4.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • gabina uvodni foto   Milí čtenáři BoBo Vibe, cestování je moje vášeň! Cestuji hodně a hlavně ráda. Možná i proto se můj domov nachází už přes deset let v kosmopolitním Londýně, kde žiji s manželem a dcerou. Do České republiky se často vracím za rodinou a přáteli. Pokud[číst více]
  • Věděli jste, že v březnu se slaví „National Sleep Day“? Já teda ne 🙂 Každopádně i tak bych se s vámi ráda podělila o svoje vychytávky na spaní. Protože co si budeme povídat, od té doby, co mám Bena, je[číst více]
  •     Černá kabelka je určitě sázkou na jistotu. Ale hnědá vám dá mnohem víc bodů za originalitu. Proto jsem pro vás vybrala nejnovější kousky z kolekcí pro jaro a léto 2019, které rozhodně stojí za vaši pozornost, ať už[číst více]

 Wishlist