By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejlepší letní drinky, které si objednávají fit ženy

Držet dietu a popíjet v baru? Dnes už to není problém!

Ano, i dívky ve formě si čas od času rády zajdou do baru. A druhý den se rozhodně nechtějí cítit provinile (tedy pokud je řeč o pití 🙂 Proto jsme si udělaly menší průzkum mezi kamarádkami na dietě a zjistily, co si nejčastěji objednávají v baru. Tady je 6 nejpopulárnějších koktejlů.

 

koktejly leto

 

Koktejl z čerstvého ovoce

Pokud si chcete dát koktejl, vyberte si ten s nízkým obsahem cukru nebo s fruktózou. Stačí na baru požádat o dochucení oblíbeného koktejlu čerstvým ovocem jako jahody, maliny nebo limetka. Rozhodně jde o zdravější variantu než sirupy s umělými sladidly.

overaly

koktejly leto

Panák vodky

Máte rádi klasické panáky tvrdého alkoholu? Pak jednoznačně vsaďte na čistou vodku. Nejenže vás po ní druhý den nebude bolet hlava, navíc se v jednom nebo ve dvou panácích dá považovat za nízkokalorický nápoj. Osobně doporučujeme „dochutit“ limetkou.

overaly

koktejly léto

 

Víno

Výhodou vína je, že oproti tvrdému alkoholu má čistého alkoholu mnohem méně. Takže pokud chcete konzumovat víno při hubnutí, vybírejte si ta s menší hladinou alkoholu – ideálně kolem 11 a 12 procent. Pro ženy jsou ideální dvě, maximálně tři deci bílého vína denně. Muži mohou vypít za den i čtyři deci.

overaly

koktejly leto

 

Vodka se sodou, grapefruitovou šťávou a limetkou

Nejde přímo o koktejl v pravém slova smyslu, ale výhodou tohoto drinku je kombinace několika v zásadě nízkokalorických tekutin. Pokud tedy máte chuť na něco osvěžujícího, určitě barmana o tuto kombinaci požádejte!

overaly

koktejly leto

 

Gimlet

Kombinace vychlazeného ginu a limetkové šťávy je naprosto skvělým letním životabudičem. Osvěží, ale zároveň díky němu budete po pár doušcích tančit bez zábran na stole. Navíc do svého těla dostanete pár vitamínů a minerálních látek.

overaly

koktejly leto

 

Tequila na ledu s limetkou

Pokud patříte mezi milovnice chutě pravé tequily, pak si nenechte ujít tuto kombinaci. Většina žen vám navíc řekne, že je to ideální drink, který můžete pít v odpoledních hodinách třeba u bazénu na dovolené. Náš tip je opravdu hodně (ale hodně!) ledu.

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 5.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • kremy na ruce Většina z nás ho má v kabelce, na stole v práci i nočním stolku. Na trhu s kosmetikou najdete krémů na ruce desítky. Proto jsme se rozhodli zapátrat mezi našimi oblíbenými a vyzkoušenými značkami a najít ty nejlepší, do kterých[číst více]
  • S velkým očekáváním, a po půlročním odkladu, přinese festival Eigasai 2021 opět Japonsko do pražského kina Lucerna. Akce proběhne ve zkrácené verzi 24.–26. září, ale i tak se diváci mohou těšit na premiéru tří japonských filmů s českými titulky a[číst více]
  •   Naše přispěvatelka Gabriela Peacock byla před vánoci na velké konferenci o Detoxu v UsA. Zde jsou základní body, které by měly být samozřejmostí našich životů a příště přineseme další vychytávky.   Volte bio masa, mléčné výrobky i zeleninu a to[číst více]

 Wishlist