By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Zlaté hodinky Lenka Kerlická

Designérka Lenka Kerlická představuje své první hodinky

Jedinečné dámské náramkové hodinky Lenky Kerlické, inspirované elegantní kolekcí Wrap, které v sobě snoubí krásu moderních hodinářských technologií s precizností tradičního zlatnického řemesla.

Umělecké zpracování z 60 gramů 18karátového zlata dává vyniknout zdánlivě nepolapitelnému toku času a pohybu, motivuje nás zastavit a užívat si všudypřítomný okamžik.

Originální autorské pojetí podtrhuje technologicky dokonalé zpracování s kvalitním švýcarským hodinkovým strojkem a tvrzeným safírovým sklem, které bezpečně ochrání celozlatý ciferník se čtyřmi působivými diamanty briliantového brusu. Díky ručnímu zpracování každého jednotlivého kusu se bude tělo šperku vždy mírně lišit a na přání jej lze ve spolupráci s našimi nadanými zlatnicemi dále personalizovat.

Netíží zápěstí a perfektně sedí na ruce pomocí unikátního typu neviditelného zapínání, které neruší celkový estetický dojem. Ideální dárek pro ženy milující výrazné a osobité šperky.

Vůbec první model hodinek, který značka Lenka Kerlická představila při příležitosti největší přehlídky současného designu a módy ve střední Evropě Designblok 2022, je novým krokem šperkařky k tvorbě uměleckých náramkových hodinek společně s jedinečnými autorskými šperky.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 8.12.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • manikura novy rok Já osobně si na velkou extravaganci v manikúře nepotrpím, ale když se blíží ten Nový rok, mám chuť si trošku zaexperimentovat… Proto jsem zapátrala na sociálních sítích a našla stylové a blýskavé tipy pro vaše nehty, se kterými důstojně (ale[číst více]
  • kabelky sleva uvodni Jediné, co potřebujete, je špetka štěstí. Pokud ho totiž budete mít (a navíc rychlou ruku při vyplňování kreditní karty), jsou stylové kabelky světových designérů vaše. Našli jsme pro vás nejnovější zlevněné úlovky z kolekcí ready-to-wear. Jaká je vaše favoritka? Chloé[číst více]
  • Sexy spodní prádlo nenosím kvůli svému muži. Nosím ho kvůli sobě! Máte to podobně? Pak vás můj dnešní článek bude bavit. Prozkoumala jsem totiž kolekce svých oblíbených prádlových značek a našla ty nejstylovější kousky, se kterými rozhodně na valentýnský večer[číst více]

 Wishlist