By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Zlaté hodinky Lenka Kerlická

Designérka Lenka Kerlická představuje své první hodinky

Jedinečné dámské náramkové hodinky Lenky Kerlické, inspirované elegantní kolekcí Wrap, které v sobě snoubí krásu moderních hodinářských technologií s precizností tradičního zlatnického řemesla.

Umělecké zpracování z 60 gramů 18karátového zlata dává vyniknout zdánlivě nepolapitelnému toku času a pohybu, motivuje nás zastavit a užívat si všudypřítomný okamžik.

Originální autorské pojetí podtrhuje technologicky dokonalé zpracování s kvalitním švýcarským hodinkovým strojkem a tvrzeným safírovým sklem, které bezpečně ochrání celozlatý ciferník se čtyřmi působivými diamanty briliantového brusu. Díky ručnímu zpracování každého jednotlivého kusu se bude tělo šperku vždy mírně lišit a na přání jej lze ve spolupráci s našimi nadanými zlatnicemi dále personalizovat.

Netíží zápěstí a perfektně sedí na ruce pomocí unikátního typu neviditelného zapínání, které neruší celkový estetický dojem. Ideální dárek pro ženy milující výrazné a osobité šperky.

Vůbec první model hodinek, který značka Lenka Kerlická představila při příležitosti největší přehlídky současného designu a módy ve střední Evropě Designblok 2022, je novým krokem šperkařky k tvorbě uměleckých náramkových hodinek společně s jedinečnými autorskými šperky.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 8.12.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist