By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Zlaté hodinky Lenka Kerlická

Designérka Lenka Kerlická představuje své první hodinky

Jedinečné dámské náramkové hodinky Lenky Kerlické, inspirované elegantní kolekcí Wrap, které v sobě snoubí krásu moderních hodinářských technologií s precizností tradičního zlatnického řemesla.

Umělecké zpracování z 60 gramů 18karátového zlata dává vyniknout zdánlivě nepolapitelnému toku času a pohybu, motivuje nás zastavit a užívat si všudypřítomný okamžik.

Originální autorské pojetí podtrhuje technologicky dokonalé zpracování s kvalitním švýcarským hodinkovým strojkem a tvrzeným safírovým sklem, které bezpečně ochrání celozlatý ciferník se čtyřmi působivými diamanty briliantového brusu. Díky ručnímu zpracování každého jednotlivého kusu se bude tělo šperku vždy mírně lišit a na přání jej lze ve spolupráci s našimi nadanými zlatnicemi dále personalizovat.

Netíží zápěstí a perfektně sedí na ruce pomocí unikátního typu neviditelného zapínání, které neruší celkový estetický dojem. Ideální dárek pro ženy milující výrazné a osobité šperky.

Vůbec první model hodinek, který značka Lenka Kerlická představila při příležitosti největší přehlídky současného designu a módy ve střední Evropě Designblok 2022, je novým krokem šperkařky k tvorbě uměleckých náramkových hodinek společně s jedinečnými autorskými šperky.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 8.12.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Po řadě V.I.P. osobností, které byly tváří jednotlivých kampaní Klenot Aurum už několik let, se společnost rozhodla vsadit na to nejcennější, co má – své vlastní zaměstnance. Hvězdami letošní kampaně se tak stává sedm zástupkyň kamenných prodejen po celé ČR a[číst více]
  • kremy na ruce Většina z nás ho má v kabelce, na stole v práci i nočním stolku. Na trhu s kosmetikou najdete krémů na ruce desítky. Proto jsme se rozhodli zapátrat mezi našimi oblíbenými a vyzkoušenými značkami a najít ty nejlepší, do kterých[číst více]
  • Toužíte po zdravém opálení a dovolená u moře je zatím v nedohlednu? Nepropadejte zoufalství. Co zvládne sluníčko za několik dní, vy zvládnete během několika minut. Stačí k tomu jen šikovné ruce a jeden z deseti nejlepších bronzerů letošní sezóny. Já[číst více]

 Wishlist