By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Topmodelky na Instagramu

Nakoukněte do života topmodelek, které sociální síť Instagram používají jako nástroj pohonu své modelingové kariéry. A dělají to opravdu dobře! Stačí kliknout na ikonu "sledovat"...

uvodni foto kendall jenner

Kendall Jenner

@kendalljenner

Post: 2298, followers: 35 596 819

Samozřejmě s příjmením Jenner a starší sestrou v podání Kim Kardashian není žádné překvapení, že Kendall má přes 35 miliónů následovníků. Narodila se v roce 1995 v Los Angeles a má 9 sourozenců – mladší sestru Kylie Jenner, poté z matčiny strany 3 starší nevlastní sestry Kourtney Kardashian, Kim Kardashian a Khloe Kardashian a vlastního bratra Roba Kardashiana. Z otcovy strany má pak další 3 starší nevlastní bratry – Burtona Jennera, Brandona Jennera a Brodyho Jennera a nevlastní sestru Casey Jenner. Smlouvu s modelingovou angenturou podepsala už jako malá holka a zanedlouho se stala tváří kampaně Forever 21 nebo Nordstrom. V roce 2014 se pak objevila v kampani Marca Jacobse a Givenchy. Účinkovala také ve videoklipu One Call od Blacklight. A samozřejme od malička nechybí v rodinné show Keeping Up With The Kardashians, kterou vysílá televizní stanice E!. 

gigi hadid

Gigi Hadid

@gigihadid

Post: 1998, followers: 5 583 9485

Narodila se roku 1995 v Los Angeles a s kariérou modelky začala ve dvou letech, kdy ji objevil Paul Marciano a obsadil ji do jedné z kampaní Guess a její linie Baby Guess. Dnes má za sebou obálku magazínu Sports Illustrated Swimsuit Edition a spolupráci s Carine Roitfeld na speciálním módním focení pro magazín Harper’s Bazaar, ve kterém se objevila spolu se Cindy Crawford nebo Lindou Evangelistou. V roce 2011 debutovala v krátkém filmu s názvem Virgin Eyes.

suki waterhouse

Suki Waterhouse

@sukiwaterhouse

Post: 2041, followers: 743 590

Kdo by mohl mít lepší život než Suki? Již dnes jí ho závidí přes půl miliónů dívek. Nachytali ji s Bradley Cooperem, jedna z jejích nejlepších přátel je Cara Delevingne a londýnský módní dům Burberry ji s naprostou pravidelností obsazuje do všech svých kampaní. Narodila se v roce 1992 a je dcerou londýnského plastického chirurga. Školu ukončila v 16 letech, kdy ji objevila v jedné londýnské hospůdce modelingová agentka. Dnes má za sebou kromě Burberry kampaně i na Marks & Spencer, Pepe Jeans nebo H&M. V roce 2010 se objevila v epizode seriálu Material Girl a pak ve filmech Rachael, Pusher a Love, Rosie.

hailey baldwin

Hailey Baldwin

@haileybaldwin

Post: 952, followers: 1 903 118

Nejstarší dcera Stephena Baldwina se narodila proto, aby se stala modelkou. Od malička se věnovala tanci, takže její štíhlá a vypracovaná postava láká velké módní značky. Její matka je brazilská grafička Kennya Baldwin, kterou si Stephen vzal v roce 1990. Za sebou má kampaň pro French Connection nebo Topshop.

bella hadid

Bella Hadid

@bellahadid

Post: 2036, followers: 1 110 189

Bella Hadid následuje svoji starší sestřičku Gigi v její kariéře modeky. V srpnu letošního roku podepsla smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models a od té doby jde z jedné práce do další. Od malička jezdí na koni a jejím velkým přáním je reprezentovat Spojené státy na Olympijských hrách v roce 2016. Mezi její největší koníčky ale nepatří modeling, ale blogování o jídle.

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: Instagram

Vydáno: 17.8.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist