Tip na prodejní módní akci: Grace’n’Glamour

BoBo Vibe pro vás vybírá akce, které stojí za to navštívit!

39a8c2_cbf07bf41fe247b3896d2fe35babb20d

 

Rády navštěvujeme akce, které za to stojí. Hledáme na internetu, necháme si doporučit od přátel nebo o nich čteme v časopisech…. A neustále si voláme kvůli dalším a další tipům v týdnu nebo i víkendu. Tentokrát jsme se společně shodly na tak trochu jiné cestě za módou, prodejní výstavě Grace’n’Glamour. 

Akce, které se začíná mezi pravidelnými návštěvnicemi přezdívat Grejs, tentokrát představí kolekce dvaceti návrhářů a šperkařů. V prostorách Novoměstské radnice tak narazíte na originální, kvalitní a cenově dostupné kousky českých tvůrců, kteří se nebojí vybočit z davu a chtějí do vašich šatníků přinést něco jiného než klasickou konfekci.

Prodejní výstava Grace’n’Glamour tak nabídne nevšední a trvalé ozdoby všem, kteří se nespokojí s nabídkou z módních řetězců, obchodních domů a Pařížské. My tvorbu českých návrhářů velmi rádi/y podporujeme a proto je nám velkou ctí, že právě BoBo Vibe se stalo partnerem akce. Míst, kde se můžete potkat se stylovým designem, je stále žalostně málo, a proto byste si tuto příležitost neměli nechat ujít.

Udělejte si radost a první adventní víkend si povolte den jen pro sebe. Grace’n’Glamour vám poskytne dokonalé zázemí plné módy, šperků, doplňků a zajímavých lidí. Navíc ho doplní soutěž Grace Idea! o nejkrásnější autorský model navržený na téma Mrazivá zimní noc.

Vystavovat budou mimo jiné 27jewelry * Alena Heinrichová * Alexandra Dětinská * Beliére * Elisha * Jana Minaříková * LabutDesign * Marie Bernotová * Mju. * Mooyyy * NoDress * Nikola Zezulová * Nomio * Nora Lee * Sylvie Majerová * Šárka Moravová * Tomáš Holub * Veronika Bijok * Zuzana Lešák Černá * Zuzana Studenovská * Hany Koi*

Skvělou zprávou je, že vstup je volný!

Čas konání: 11 – 20 hodin, 28.listopadu 2015, Novoměstská radnice.
www.gracenglamour.cz

 

grace

 

 

27JEWELRY

 

BELIÉRE

 

 

EVA JASANOVSKÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 22.11.2015 | Všechny články autora