By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Tiffany & Co. uvedlo novou jarní kampaň plnou hvězd!

Kendall Jenner, Carolyn Murphy, Imaan Hammam, Mica Argañaraz a Fei Fei Sun představují ikonické šperky a svůj osobitý styl.

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_CAROLYN1

 

Tiffany & Co. dnes celosvětově představuje kampaň na jaro 2019, která oslavuje optimismus, osobitost a styl. Přináší celkem pět různých osobností – modelky Kendall Jenner, Carolyn Murphy, Imaan Hammam, Micu Argañaraz a Fei Fei Sun. Vedle jejich portrétů se objevují ikonické designy Tiffany, legendární Tiffany Blue Box a další doplňky v nezaměnitelné tyrkysové barvě. 

„Jarní kampaň je moderní a sofistikovaná, plná autentické energie a radosti, a krásně vyzdvihuje ikonické kousky naší společnosti,“ popisuje Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co.

Slavný módní fotograf Craig McDean zachytil modelky v přirozených a hravých pózách. Snímky pořízené v zákulisí ukazují spontánní momenty – od hry na okamžité odpovědi přes ping-pongový turnaj až po předvádění triků s jojem. Aby společnost podtrhla všestrannost svých kolekcí, vybrala si uznávanou stylistku Alex White.

Kampaň je zaměřena na globální ikonu značky, moderní kolekci Tiffany T, jejíž grafická podoba vychází z písmene T. Té je v nejrůznějších stylech využito na náramcích, náhrdelnících, prstenech a náušnicích, vyrobených z 18karátového růžového, žlutého a bílého zlata a sterlingového stříbra. Důležitou roli hrají také diamanty, které značku proslavily.

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_FEIFEI1

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_FEIFEI2

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_IMAN1

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_KENDALL1

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_KENDALL2

TIFFANY_2019_BRAND_CAMPAIGN_DOUBLE PAGE_MICA1

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 2.5.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Snímek obrazovky 2017-07-26 v 20.05.40 Letošní sezóna rozhodně patří šperkům. A já osobně jemné řetízky všeho druhu miluju. Proto jsem se rozhodla najít pár způsobů, jak se dají nosit. Vaší řetízkové fantazii se samozřejmě meze nekladou! Kombinujte zlato, stříbro, různé délky i materiály.  
  • bazaar charity Lucie Janotová a Barbara Nesvadbová   Přijít si koupit (vydražit) šaty od vyhlášených českých návrhářů za skvělé ceny a k tomu ještě podpořit dobrou věc je, podle mě, úžasná myšlenka. A já jsem víc než jen hrdá, že mohu pracovat[číst více]
  • uvodni Jedinečný pražský pop up market Manifesto nabízí kromě jiného také dvě zcela odlišné tváře Asie a jejích jedinečných chutí. Je těžké si vybrat, a proto doporučujeme navštívit obě bistra, asijské Yazu i Kapara, které se specializuje na street food známé[číst více]

 Wishlist