By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Tiffany & Co. představuje globální charitativní kampaň

Po omezenou dobu půjde 100 % zisku z prodeje kolekce Tiffany Infinity na podporu finanční odolnosti zranitelných komunit, které byly nejvíce dotčeny pandemií COVID-19.

 

V dnešním světě plném nejistot, vrací slavný šperkařský dům spoustě lidem půdu pod nohama. Na oslavu znovuotevření svých obchodů po celém světě totiž představila charitativní kampaň Tiffany Infinite Strength, během níž bude 100 % zisku z globálního prodeje kolekce Tiffany Infinity v období od 1. července do 31. srpna věnováno humanitární organizaci CARE. Získané prostředky podpoří poslání organizace CARE, konkrétně pak řešení finanční odolnosti nejzranitelnějších komunit dotčených pandemií COVID-19, hlavně žen a lidí barevné pleti, přičemž minimální závazek činí 2 miliony dolarů. Tiffany & Co. se od samého počátku řídí přesvědčením, že úspěšná společnost má svůj díl odpovědnosti vůči širší komunitě. A dnes je více než kdy jindy potřeba, aby se komunity spojily dohromady.

Jak Tiffany & Co. přispělo už v minulosti?

Kampaň přichází po závazku nadace The Tiffany & Co. Foundation z dubna 2020, která přispěla 1 milionem dolarů na podporu iniciativ spojených s bojem s koronavirovou pandemií, jako je například COVID-19 Solidarity Response Fund for the World Health Organization (Fond solidarity k reakci na COVID-19 pro Světovou zdravotnickou organizaci) a The New York Community Trust’s NYC COVID-19 Response & Impact Fund (Fond newyorského svěřenského fondu ke zvládání reakce na COVID 19 a jeho dopady v New York City). Dnes je značka hrdá, že můžeme na podporu oživení po pandemii COVID-19 přispět díky kampani Tiffany Infinite Strength ještě víc.

Díky této kampani se naši zákazníci mohou přidat k Tiffany a společně šířit poselství síly a optimismu,“ řekla Anisa Kamadoli Costa, ředitelka pro udržitelnost, Tiffany & Co. „Kampaň Tiffany Infinite Strength odráží náš závazek poskytnout podporu nejzranitelnějším komunitám dotčeným onemocněním COVID-19, jejichž oživení je nutné proto, aby se svět začal pohybovat kupředu.“

Proč zrovna Tiffany Infinity?

Motiv Tiffany Infinity je mocný symbol nekonečné síly a optimismu a nadčasový symbol neustálého spojení. Do kampaně Tiffany Infinite Strength bude zařazeno všech 37 modelů z kolekce Tiffany Infinity. Šperky z této kolekce zahrnují náramky, prsteny, náušnice a náhrdelníky s přívěskem, které budou nabízeny v provedení z bílého, žlutého a růžového zlata, z platiny a sterlingového stříbra, přičemž vybrané vzory budou osázeny diamanty. Ceny se pohybují v rozmezí od 150 dolarů do 5 900 dolarů.

Díky tomuto závazku Tiffany pomůže těm, které nejhůře postihly zdravotní a finanční problémy po celém světě, díky podpoře takových projektů CARE, jako jsou například tyto:

  • Spojených státech doručování potravin a dalších základních potřeb osobám, které jsou uzavřené doma, a současně poskytování příjmu nezaměstnaným nebo nedostatečně zaměstnaným pracovníkům ze sféry zakázkové ekonomiky.
  • Indii podpora pracovníků vyplácených na denní bázi, kteří byli nuceni své práce zanechat a vrátit se domů na venkov, prostřednictvím dodatečného příjmu na uspokojení jejich základních potřeb.
  • V jihovýchodní Asii podpora tisíců žen, které přišly o práci v továrnách, a jejich rodin prostřednictvím dodatečných příjmů a dovednostních kurzů.
  • V Číně podpra ekonomických příležitostí pro rodiny poskytováním bezpečného bydlení.
  • V jižní a východní Africe, kde čelí rodiny závažnému nedostatku potravin, pořádání potravinových trhů a poskytování finančního plánování a pomoci.
  • V zemích po celém světě poskytování malých grantů na překlenutí pandemie pro majitele neformálních malých a středně velkých podniků (obvykle s 1–20 zaměstnanci).
  • Spouštění dalších programů v USA, které poskytnou úlevu malým podnikům vedeným ženami a lidmi barevné pleti.

Jaké šperky z nové kolekce máme na wishlistu my v Bobovibe:

#TIFFANYINFINITY

cara

ČTĚTE TAKÉ NA BOBOVIBE.CZ:

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.7.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Stalo se to asi týden po narození syna. Ležela jsem v posteli a Ben spokojeně spinkal hned vedle v té své. Tajně jsem ho pozorovala, jako jsem to dělala snad každý večer, než jsem šla spát. A najednou jsem[číst více]
  • pomerancova marmelada “Marmelády z citrusů jsou především anglosaskou doménou. Neobvyklé chutě v sobě spojují sladkost a nakyslost s mírnou hořkostí. Tu naší pomerančovou marmeládu jsme zjemnili pravou vanilkou. Hodí se na chléb, palačinky nebo ji vyzkoušejte na toustíku s plátkem kvalitního ementálu,”[číst více]
  • Místní projekty UNICEF spatřují výhodu přístupu UPSHIFT v praxi, například program „Dreamcatcher“ v Guatemale. Tento program pomáhá okrajovým skupinám mladých lidí, včetně původních obyvatel a lidí z venkovských oblastí, vrátit se do školy a rozvíjet dovednosti, které potřebují ke splnění[číst více]

 Wishlist