By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Tiffany & Co. oslavuje sílu lásky v nové kampani

Protože "all you need is love"!

_i_Believe-in-Love,__4778

Miluji reklamy v módních magazínech, které jsou většinou výsledkem práce špičkových fotografů, designerů, stylistů, umělců. Jsou pro mě stejně inspirativní jako třeba módní editorialy. Tentokrát jsem si zamilovala novou „BELIEVE IN LOVE“, kampaň Tiffany & Co. Šperkařská značka oslavuje moderní pojetí lásky. Ukazuje, že každý pár je jiný a že pravá láska existuje v mnoha podobách.

V kampani se objevují pouze ruce, které se dotýkají a zachycují emocionální spojení každé dvojice, jedinečné osobní gesto vyjadřující splynutí dvou lidí, jejich touhu být spolu.

„Tiffany je značka oslavující pravou lásku ve všech podobách, a proto jsme místem, kam si lidé chodí vybrat ten legendární symbol, dokonalý prsten, který může být tradiční i zcela netradiční,” říká Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co. „Tato kampaň oslavuje lásku tak, jak to dokáže pouze Tiffany.” 

Kampaň doprovází ikonická píseň Alicii Keys No One ve vokálním ztvárnění.

„Láska je tak jedinečná a individuální jako jsme my, a každý vztah si zaslouží být uznáván a oslavován,” říká Alicia Keys. „Lásku teď potřebujeme více než kdy jindy, a proto je pro mne ctí, že jsem mohla propůjčit svůj hlas něčemu tak krásnému, co opravdu rezonuje s podstatou mé hudby.”

Identita každého páru, který je prozrazen pouze iniciály, bude odhalena v digitální části kampaně. Ta popíše příběh každé z dvojic, a lidé budou moci sdílet i své příběhy a ukazovat, proč věří v lásku. V nekonečnou sílu lásky.

BELIEVE IN LOVE nafotila slavná módní fotografka Cass Bird, film režíroval Darius Khondji.

#BelieveInLove @tiffanyandco

_i_Believe-in-Love,__4776

_i_Believe-in-Love,__4780

_i_Believe-in-Love,__4783

_i_Believe-in-Love,__4786

_i_Believe-in-Love,__4789

VIDEO:

 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 9.2.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Snímek obrazovky 2018-02-16 v 20.05.32   Pokud máte rádi módu padesátých let inspirovanou Amerikou, pak vám oblečení módní návrhářky Hany Noble nemusím představovat. Těm ostatním prozradím, že tahle atraktivní brunetka vystudovala dějiny umění a v roce 2012 si založila značku Lazy Eye, kterou ovlivnila její[číst více]
  • uvodni Kateřina Kantová, psycholožka     Někdy to není jednoduché, když v nás bublá vztek a máme chuť na toho druhého zakřičet, ale věřte, že asertivními dovednostmi toho dosáhnete víc. Navíc se dají naučit 🙂 Jaké jsou tedy základní prvky asertivního chování? Je[číst více]
  • uvodni     A protože největším problémem, zdá se, současné spotřeby západní společnosti je plast, přinášíme vám novinky, které by vám nemusely ujít. V lednu Evropská unie vydala progresivní Evropskou plastovou strategii (http://ec.europa.eu/environment/circular-economy/pdf/plastics-strategy.pdf). Dokument vytvořila Evropská komise a konkrétní změny teprve chystá.[číst více]

 Wishlist