By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Tenisový náramek

když šperky mají příběh...

Tento evergreen ve světě šperků milují milióny žen po celém světě.  Poprvé ho zviditelnila slavná tenisová hvězda Chris Evertová. Bylo to před 34 lety. Tehdy při zápase US OPEN v roce 1987 ztratila svůj zlatý náramek posázený diamanty. Celý zápas byl přerušen, až do té doby, než se šperk našel.

V nabídce české značky TIAMI najdete hned 3 varianty tohoto diamantového šperku. Všechny jsou vyrobeny z 18kt bílého zlata. Celková délka náramku je 17 cm. Jeho obvod zdobí 46, 53 nebo 70 nádherných briliantů o velkosti 0,16 ct (3,5 mm), 0,107 ct (3 mm), 0,034 ct (2,05 mm).

Kombinace dokonalé zlatnické práce a vysoké brilance broušených lab-grown diamantů nechá vyniknout ženskost, jemnost a eleganci žen.

Součástí šperku je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty nebo jaká je celková váha zlatého šperku.

Tenisové náramky Brilliant jsou zabaleny v ekologické krabičce, kterou si Tiami tiskneme sama na 3D tiskárně z  biologicky plně odbouratelného materiálu. Ten se vyrábí z kukuřičného nebo bramborového škrobu či cukrové třtiny. Krabičku je možné doplnit o osobní vzkaz dle přání. Tento jemný šperk bude určitě krásným dárkem k významné životní události (křest, promoce, maturita, výročí svatby) nebo k narozeninám.

Cena náramků BRILLIANT od: 89 000 Kč

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 17.9.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • telove mleka Péči o naši tvář věnujeme všichni nemalé úsilí… Čistíme ji, peelingujeme a v neposlední řadě ji také hydratujeme speciálními krémy. Co si budeme nalhávat, o naše tělo se mnohdy tak důkladně nestaráme. Teď přišel čas to změnit! Našli jsme pro[číst více]
  •   Justin a Hailey Bieberovi ukázali včera na Instagramu první fotografie z jejich velkolepé svatby. Modelka zářila v bílých šatech a vlasy měla stažené do drdolu, takže dokonale vynikly její více než 5-karátové diamantové náušnice Tiffany & Co. Justin i[číst více]
  •   Funkční a pohodlný sportovní ‚gear‘ patří se svou jednoduchostí do našich životů už dlouho. Převládá v kancelářích, ve volném čase a samozřejmě při cestování. Logickým vyústěním tohoto trendu je nový styl označovaný jako „Athleisure“, který je kombinací slov „Athletic“ a[číst více]

 Wishlist