By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Tatiana Gregor Brzobohatá představuje módní capsule

první kolekce modelky je tu
Inspirací a esencí nové capsule kolekce Tatiany Gregor Brzobohaté jsou ženy. Ženy, které jsou elegantní a vášnivé. Ženy, které mají ambice a umějí držet krok s moderním světem. Výsledkem je svěží kolekce podtrhující ženskost a eleganci, která neztrácí ani na praktičnosti díky možnosti snadného kombinování jednotlivých kousků. „Všechny kousky odráží můj styl. Snažila jsem se vytvořit oblečení, které je schopné dodat ženám sebevědomí každý den – bez ohledu na situaci,” popisuje svou inspiraci blíže topmodelka.

Kolekce ABOUT YOU x ICONIC by Tatiana GB vítá nadcházející zimní období barevnou paletou, ve které převládají zemité tóny hnědé, béžové, krémové, cihlové a nechybí ani elegantní černé kousky. Lichotivé střihy zdůrazňující ženskou siluetu doplňují volnější kousky, které se dají jednoduše vzájemně

kombinovat a vytvářet tak efektivní módní outfity zdůrazňující silnou ženskou osobnost. V kolekci nechybí kabáty, šaty, volné kostýmy, ladící sety i výraznější úplety a kousky z veganské kůže.

„Podstatou celé kolekce je podtrhnout ženskost a krásu a vyhnout se stylům, ve kterých bychom naši silnou osobnost ztratily,“ vysvětluje Tatiana ke kolekci.

37 kousků včetně pro Tatianu typických

Důležitým aspektem kolekce, která celkem obsahuje
je její flexibilita a možnost jednotlivé kousky hravě a snadno kombinovat.

Celá kolekce bude uvedena na český trh ve dvou fázích během měsíce listopadu. V pátek 5. listopadu bude odhaleno prvních 20 kousků.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 8.11.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist