By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Talentovaní a nadějní… chystá se další ročník WE’RE NEXT!

Módní show WE'RE NEXT je unikátní prezentací vycházejících hvězd na poli módní tvorby. Během jednoho večera se divákům představí studenti domácí oděvní scény, absolventi z Belgie a Holandska.

 

Netradiční konfrontace zúčatněných zemí, rozdílných přístupů k módě a designu pořádá WE’RE NEXT 10. září již pátým rokem. Letos se opět uskuteční v prostorách divadla X10 v centru města Prahy. Využijte jedinečné příležitosti zažít kolekce budoucích špiček módního průmyslu.

Show se uskuteční ve 3 blocích představujících vždy 10 návrhářů prezentujících kolekce plynule jdoucích po sobě. Vstupenky je možné zakoupit jak samostatně na jednotlivý blok, nebo nyní za zvýhodněnou cenu na celý večer dohromady. Letos je nadrámec možné zakoupit k běžným vstupenkám na stání a sezení i speciální vstup WRN FANATIK. WRN FANATIK se prodává v limitovaném počtu 20 kusů a svým majitelům poskytuje vstup na sezení v přední řadě na celý přehlídkový večer a jako dárek speciální WRN MERCH. (Vstupenky můžete koupit ZDE.)

WE’RE NEXT je otevřeno široké veřejnosti a splňuje vizi našeho zakladatele Lukáše Spilky, který chce módu otevřít všem kteří o ni mají zájem. Cílem je rozvíjet publikum podobně jako jej rozvíjejí návštěvy kina a galerie. Pestrá kampaň WRN20 byla nafocena fotografkou India Drahun, doplňující 3D grafiku vytvořit Igor Sabaev a Ksti Hu. Vizuály a celá komunikace eventu je cílena na generaci Y a Z, která náš event navštěvuje nejvíce. 

Pro Lukáše je důležitá skutečnost, že si během přehlídkového večera prezentovaní designéři mohou dělat co chtějí. Nejde primárně o prodejní kolekce ale závěrečné práce zúčastněných, které ukazují u Belgických a Holanských absolventů pro nás nezvyklou pestrost a preciznost. Čeští a Slovenští designéři mohokrát sahají po větší čistotě a konceptu kolekcí.

Formát prezentačních bloků vychází z módní show antwerpské vysoké školy Royal Academy of fine Arts, kterou během jednoho víkendu běžně navštíví až 2 500 návštěvníků. WE’RE NEXT měla vždy 2 bloky, letos však slavíme 5 let, proto se Lukáš Spilka rozhodl udělat bloky 3. Díky COVID-19 neměli studenti šanci prezentovat své závěrečné práce publiku, proto se jich tolik hlásí na WRN20. Chtějí si užít spolu s diváky své modely živě na “mole” a ne jen v tištěných prezentacích.

“Show WE’RE NEXT je v porovnání poloviční oproti velké Antwerpská show na konci roku. Chtěl bych českému publiku nastínit tento velkolepý zážitek.” – Lukáš Spilka, zakladatel WRN, absolvent UMPRUM a Royal Academy of fine Arts

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 31.8.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Bytová restaurace „Mlýn Danemark“ otevřela na dobu jednoho měsíce své brány. Od 1. února do 2. března 2017 si tak budete moci vychutnat světový fenomén privátních kulinářských zážitků i vy! Za tímto inovativním projektem stojí majitelé kutnohorského Mlýna Danemark,[číst více]
  •   H&M oznamuje spolupráci s fotografkou, tvůrčí ředitelkou a ikonickou supermodelkou Helenou Christensen! Malá, ale promyšlená kolekce s expresivními fotografiemi květin od samotné modelky, která je zároveň autorkou kampaňových snímků. Řada Helena Christensen x H&M je tvořena souborem triček a[číst více]
  •   Jaké jsou vaše oblíbená nákupní místa v Praze? Já bych na svůj seznam rozhodně za poslední roky přidala i Václavské náměstí. Kromě hned dvou kaváren Starbucks (ano, mám závislost na velkých šálcích kávy, ale kdo sleduje mé insta stories[číst více]

 Wishlist