By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & zima v Praze

Nepodceňujte sílu zajímavých doplňků! Dokáží totiž udělat neobyčejný každý obyčejný outfit :)

street style

 

Určitě vám na sebe neprozradím žádné tajemství, když napíšu, že mám ráda neutrální barvy. Šedá, bílá, černá, krémová, béžová, pastelově modrá – to jsou odstíny, které převažují v mém šatníku od léta do zimy. Pro někoho nuda? Možná… Já svoji absenci barev ale strašně ráda vyvažuji právě výraznými doplňky.

Jejich sílu nebo chcete-li efekt jsem odkoukala právě při svých cestách na světové fashion weeky. Na módních přehlídkách totiž potkáte řadu lidí z módní branže, kteří vám na první pohled přijdou oblečeni zcela obyčejně. Většinou oversize kabát, jednoduché kalhoty (mnohdy i džíny), bílá košile nebo hřejivý svetr a na nohách třeba tenisky nebo mokasíny. Zkrátka nic extra. Co je však odlišuje od „obyčejných“ návštěvníků jsou právě doplňky jako nápadná kabelka, zajímavé šperky nebo třeba extravagantní brýle. Prosté, ale geniální v mnoha ohledech!

Takže i já jsem jednu mrazivou sobotu vsadila na jednoduchý mix neutrálních odstínů a originální kabelky mojí dobré přítelkyně, slovenské designérky Nikolety. Její kožešinové doplňky leTTa jsem si zamilovala na první pohled. Zvlášť ty v pastelových barvách.

O své posedlosti kabáty se už určitě zmiňovat nemusím. Tento „županoidní“ kousek je od české značky Re.Za, za kterou stojí bývalá modelka Tereza Zimová. Ona sama však neříká, že navrhuje oblečení, protože by tím prý urazila všechny své kamarády návrháře. S tím však já určitě nesouhlasím! Její kabáty jsou funkční, z příjemných materiálů, skvěle zpracované a ještě za výborné ceny. Zajděte se sami přesvědčit k ní do butiku!

Užijte si březen ve městě, ať už žijete kdekoliv! 

Lucie

 

street style

street style

street style

street style

street style

street style

street style

 

svetr, F&F; kabát, Re.Za; džíny, Mango; boty, Mango; kabelka, leTTa;

sluneční brýle, Ray-Ban

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 10.3.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist