By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & víkend na horách

I sněhové závěje mohou být fajn, pokud máte tu správnou zimní výbavu.

img_4808

 

Jako malá jsem hory zbožňovala! Dodnes si pamatuji, jak jsme trávili jarní prázdniny i rodinné dovolené v horské chajdě nad Špindlerovým Mlýnem. Dneska je to pro mě trošku kontroverznější téma 🙂 Nevím, jestli to máte podobně, ale já opravdu dlouho řešila následující: buď mi bude teplo, nebo budu dobře vypadat! Prostě dohromady to nějak nešlo. Takže co myslíte, že se každou návštěvu hor dělo? Prostě jsem mrzla!

Jenže pak jsem poznala značku Bogner a pochopila, že funkční oblečení nemusí být jen praktické, ale zároveň v něm můžu dobře vypadat. (Nebo si tak alespoň připadat 🙂 Proto jsem se při letošní návštěvě Špindlerova Mlýna zastavila v centru městečka v butiku německé značky a vyzkoušela jeden z jejich looků z kolekce FW2016. A zatěžkávací zkouškou prošel opravdu dokonale, protože tentokrát celý den poctivě sněžilo!

Dalším kontroverzním tématem mých horských výletů jsou čepice. Opravdu, ale opravdu nemám doma jedinou, která by mi podle mě slušela. Jo, klobouky… to je jiná! Ale pokaždé, když si narazím nějakou hučku, mám pocit, že jsem za exota 🙂 Čepici Bogner jsem si poprvé zkoušela minulý rok v Praze a prošla hned první zkouškou – a tou je kritika mého muže. Tentokrát nejenže můj výběr pokrývky hlavy nijak nekomentoval, ale rovnou pochválil. To se stalo v historii našeho vztahu snad jen jednou 🙂 A od té doby bez čepic Bogner prakticky nevyrážím kamkoliv a mám je doma hned v několika barvách.

Posledním mým úlovkem do „protimrznoucí“ výbavy jsou botky Sorel. Už jejich filozofie „špatné počasí, hezké boty“ mi byla vždycky sympatická, ale na nohy jsem je obula poprvé letos. A rozhodně už bez nich na hory nikdy nepojedu. Hřejivé, pohodlné, nepromokavé a skvěle vypadají!

A co nejraději nosíte na horách vy?

Pusu ze zasněženého Špindlu posílám! 

Lu

 

img_4743

img_4765

img_4817

img_4878

img_4822

img_4860

img_4907

img_4877

img_4914

img_4746

img_4817

img_4874

 

čepice, Bogner;  bunda, Bogner;  kalhoty, Bogner;

svetr, Escada Sport;  boty, Sorel

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 20.12.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist