By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & večeře ve třech

Jeden zapomenutý těhotenský outfit na blogu!

street style vecere

 

Přesto, že už pár dnů nejsem 2v1 a malý Benedikt je momentálně s námi v posteli, našla jsem v počítači ještě pár těhotenských postů a přišlo by mi líto se s vámi o ně nepodělit. Co si totiž budeme namlouvat, byla docela fuška se do nich obléknout :))) Těhule mi určitě rozumí :))) Netěhotné pochopí velice brzy :))) S přibývajícími kilogramy je totiž stále těžší a těžší najít oblečení, které vám alespoň trošku padne. A to nejen přes stále se zvětšující bříško.

Před porodem jsme s manželem Honzou vyrazili na večeři, abychom oslavili naše společné výročí. Tentokrát naše šestnácté… neuvěřitelně to letí! On si dal mangovou margaritu, já zase dva dezerty 🙂 Na podpatky nedošlo, a přesto to byl romantický večer, když mi pomáhal zout boty 🙂

Pro tento večer jsem si objednala svoje jediné těhotenské šaty. Černé. Nadčasové. Takové, které můžu nosit i po porodu. Teď zpětně, když si fotografie prohlížím… vlastně mi to těhotenské bříško trošku chybí. To, že se už můžu sama obout, ale rozhodně beru jako plus :)))

Ať už si užíváte těhotenství, malých mrňousků nebo jeden druhého, mějte krásný srpen!

Lucie

 

street style vecere

street style vecere

street style vecere

street style vecere

street style vecere

street style vecere

 

bunda, Replay; šaty, Asos; tenisky, Converse; batoh, Tory Burch

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 18.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist