By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & ugly shoes

Buď je milujete, nebo nesnášíte... Do jaké kategorie patříte vy?

IMG-2825

 

Tak dlouho jsem o nich psala, chodila kolem nich v buticích, zkoušela… až jsem taky podlehla 🙂 A vlastně teď musím přiznat, že se mi to líbí! Co vy si myslíte o trendu „ugly shoes“? Baví vás, nebo mu nemůžete přijít na jméno? Svět módy dnes rozdělují dva tábory a zcela upřímně píši, že misky vah jsou tentokrát víc než vyrovnané.

Minimalistické, elegantní, dělající malou nohu – zapomeňte! Takové tenisky letos na podzim v buticích ani u velkých módních řetězců nenajdete. Trend ošklivých tenisek ovládl módní průmysl a i ti, kdo dlouhou dobu odolávali, dnes nosí boty, co vypadají o tři čísla větší. Nejsem výjimka! Jsou maskulinní, většinou s výraznou podrážkou, ve všech možných barvách. Mezi ty nejpopulárnější patří Balenciaga, Louis Vuitton nebo Valentino. Ale ani vyloženě sportovní značky neusnuly na vavřínech a s příchodem sezony představily řadu nových modelů „ugly shoes“, neboli tátových tenisek. Jedním z nich je určitě Puma!

Puma modelem Thunder Desert navazuje na veleúspěšný Thunder Spectra a neutuchající trend “dad shoe” a “chunky” siluety známé třeba z Yeezy 500. Fanoušci značky také upozorňují na inspiraci v devadesátkových běžeckých modelech a neprávem trochu přehlížené spolupráci Puma x McQueen. Svršek boty se skládá z několika typů různých materiálů, díky čemuž teniska získává naprosto unikátní vzhled.

 

IMG-2759

IMG-2761

IMG-2760

IMG-2758

IMG-2757

 

Lucie má na sobě:

svetr, The Stores; sukně, Lindex; kabelka, Chanel; tenisky, Puma Thunder

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 26.9.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist