By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & týdny módy

Mrkněte v čem vyrazila na pražský týden módy naše Lucie.

IMG_6798

 

Září je pro mě jedním z nejrušnějších měsíců v roce. Rozhodně to prosím neberte, že bych se v srpnu nebo třeba v lednu nudila 🙂 To opravdu ne! Ale září je jednoduše jedním z nejvíce rozcestovaných období. Zároveň ale také jedním z pracovně nejzajímavějších. Začínají totiž týdny módy! A to nejen v Miláně, Paříži, New Yorku nebo v Londýně… Samozřejmě nejdřív také v Praze. 

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je pro mě každou sezónu událostí. Přestože Praha je oproti třeba takové Paříži malým a skromným městečkem, „náš” fashion week rozhodně stojí za pozornost! A to díky skvělé práci kreativního ředitele Lukáše Loskota a celého jeho týmu. Nikdy totiž dopředu nevíte, čím vás nadchne letos. Ten zářijový se tentokrát udál v prostorách tenisových kurtů pražské Štvanice. Opravdu nádherná lokace! A vzhledem k tomu, že i počasí bylo na naší straně, nemohla jsem si odpustit nafotit tu jeden z mých „pracovních” outfitů.

Na jeho vymyšlení jsem měla přibližně 3 minuty. Během té doby jsem ještě stihla předat syna babičce, namalovat řasy (nic dalšího už bohužel ne) a do kufru u auta hodit kozačky na podpatku. Pracující mámy dobře znají (#workingmomlife) 🙂 Jenže když na sobě máte dokonale padnoucí sako od českého návrhářského dua Chatty, pak je to vlastně jedno a všechno je, jak má být.

Ve vedlejší roli pak hrají moje letité kozačky Chanel, které jsem ulovila v jednom vintage obchůdku v Paříži a bezmezně je od té doby miluji a dokonale padnoucí denimky v nadčasové tmavě modré. Černý rolák je pak mojí každoroční uniformou podzimu a život bez něj si nedovedu představit. Nosím ho pod saka, kabáty, šaty i romantické halenky, protože zkrátka od září do června vytrvale mrznu.

Byli jste se letos podívat na MBPFW? 

Co se vám nejvíc líbilo?

Mějte krásné září a zdravím z Paříže! 

Lucie

 

IMG_6894

IMG_6800

IMG_6842

IMG_6804

IMG_6870

IMG_6863

IMG_6890

IMG_6915

 

sako, Chatty; rolák, H&M; džíny, Pepe Jeans; kabelka, Dior;

kozačky, Chanel; brýle, Ray-Ban 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 28.9.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist