By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & proužky na městský způsob

Venku je jaro v plném proudu! Užijte si ho spolu s Lucií a jejím nejnovějším městským lookem.

street style lucie

 

Začíná přituhovat! Tentokrát nemluvím o ročním období. Naopak! Venku začíná být opravdu krásně slunečno a všude nádherně kvetou stromy. Přituhuje v oblasti mého břicha a boků 🙂 Ne, nejsem nevděčná, jsem šťastná! A baví mě pozorovat, jak mi bříško díky těhotenství roste den za dnem. Na druhou stranu, přituhuje ve výběru oblečení na každodenní styling.

Tento look je jeden z posledních, kdy na mě ještě můžete vidět moje oblíbené kalhoty. To bych ale nebyla celá já, kdybych smutek nezaháněla nákupem dalšího oblečení 🙂 Tentokrát jsem se soustředila na vrchní část a rozhodla se vyplenit butik značky Bogner. Jejich kvalitní materiály se staly mojí novou posedlostí. Momentálně si totiž na sebe nevezmu nic, co by mě jakkoliv omezovalo nebo nedej bože kousalo. Raději jeden svetr, ale kvalitní, než deset těch nekvalitních – to je heslo, kterým se již nějaký ten pátek řídím a musím se přiznat, že úspěšně! Ano, úspěšně mám tak ve skříni deset kvalitních svetrů 🙂 A všechny šedivé 🙂 (Můj manžel je ze mě občas na hlavu 🙂

Mým nejnovějším úlovkem je proužkovaný kabát s třásněmi. Byla to láska na první pohled! Nejdřív jsem ho použila do jedné z rubrik magazínu Harper’s Bazaar, pak ho viděla na focení a nakonec jsem se na něj šla ještě dvakrát podívat do butiku. Opravdu pečlivá příprava, že :)? Ale stála za to! Ten kabát přesně odráží můj styl – elegantní se špetkou bohémské extravagance.

Jak se líbí vám? Těším se na vaše komentáře.

Mějte krásný květen!

Lucie

 

street style lucie

street style lucie

street style lucie

street style lucie

street style lucie

street style lucie

street style lucie

street style lucie

 

rolák, Bogner; kabát, Bogner; džíny, Replay; boty, Mango; kabelka, Bree;

brýle, Ray-Ban; hodinky, Balmain, Hodinářství Bechyně

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 24.5.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist