Street style: Lucie & nový kočárek Bugaboo Fox

Lucie, Ben, jaro a nový kočárek v ulicích Prahy.

IMG_1658

 

Konečně se oteplilo! Nevím, jestli se úplně hodí začínat článek o novém kočárku právě takto, ale u mě to jde jedno s druhým. Do všeho toho deště, minus deseti a období, kdy jediné boty, které chci skutečně nosit, jsou Uggs, se prostě takový fešák stejně nehodí 🙂

A já vám tedy konečně mohu přestavit variantu Bugaboo Fox, kterou jsem si vybrala já. Zamilovala jsem se do něj už na představení kolekce v Amsterdamu. Pokud mě sledujete na instagramu nebo občas čtete Bobovibe, určitě dávno víte, že jsem milovnice klasiky a na žádnou velkou divočinu mě příliš neužije. Ale zcela upřímně napíšu, že i tak poskládat kočárek byl takřka nadlidský úkol. Můžete si totiž vybrat z více jak 6 barevných prvků, které ovlivní jeho vzhled. Barevných možností je pak nepřeberně! Výsledkem tak může být originální kočárek, který ve vašem okolí jen tak někdo mít nebude. To se mi opravdu líbí!

Moje volba padla na kombinaci šedé a černé barvy. Jelikož už vlastním dva modely Bugaboo (Bee a Buffalo), které mají oba černou konstrukci, rozhodla jsem se tentokrát pro stříbrnou variantu. Kolečka jsem nakonec zvolila bílá, ale váhala jsem nad „dřevěným” nebo „vínovým” designem. Všechny vypadají tak dobře! Korbičku mám pak klasiky černou a stříšku zase šedou (název Grey Melange). Už teď ale vím, že si určitě koupím ještě nějakou další barevnou stříšku na léto, která zase snadno promění celý vzhled. To, co na Bugaboo Fox totálně miluji, jsou madla. Já si vybrala hnědou kůži a něco tak příjemného jsem už dlouho nedržela v ruce!

Jakmile jsme s Benem poprvé kočárek vyzkoušeli, musím napsat, že má rozhodně lepší sedačku (delší, pohodlnější) než jiné modely Bugaboo. Navíc je daleko výše od země (59 cm), což tedy Ben naprosto miluje, protože má lepší rozhled. Výhodou samozřejmě také je, že všechny textilie jde prát v pračce. Nevím, jestli to máte podobně, ale já od té doby, co vozím kočárek, nenosím nákupní tašku 🙂 Proto se mi fakt líbí, že Bugaboo Fox má velký a snadno přístupný koš se sedákem s nosností 10 kg (!!!!) a úložnými kapsami. Já do jedné z nich dávám pláštěnku, protože nesnáším, když se mi jen tak válí v kočárku.

Věřím, že používám Bugaboo Fox objevím další a další výhody. Každopádně můj první dojem je prostě skvělý!

Děkujeme Bugaboo, že Bobovibe mohlo být součástí představení tohoto skvělého kočárku.

A vy o něj můžete soutěžit! kde? no přece u nás, na našem instagramu:

Lucie

PS: Málem bych zapomněla! Mojí totální posedlostí jsou džíny, které mám na fotografiích na sobě. Stojí za nimi návrhářské duo Radky Sirkové a Anny Tuškové, které určitě znáte pod názvem Chatty. Holky a jejich džínovina jsou prostě TOP! Pokud jste to ještě neudělali, zajděte se podívat do butiku v Haštalské ulici v Praze 1. Anebo nakupujte online ZDE! Mají jedinečné kousky.

 

IMG_1602

IMG_1614

IMG_1659

IMG_1670

IMG_1720

IMG_1676

IMG_1696

IMG_1724

IMG_1546

 

Lucie:

bunda, Burberry; tričko, H&M; džíny, Chatty; brýle, Ray-Ban; boty, Chanel

Ben:

bunda, Petit Bateau; džíny, Lindex; boty, Little Foot

Bugaboo Fox

LUCIE JANOTOVÁ
zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 15.5.2018 | Všechny články autora