By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & MBPFW

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je za námi! A byla to jízda :)

street style MBPFW

 

Miluji týdny módy! Maraton přehlídek od rána do večera, nové kolekce, setkání s návrháři, stylově oblečení lidé a řada doprovodných workshopů a přednášek. Upřímně si tyto svátky módy užívám, ať už jsem v Paříži, Londýně nebo v Miláně. O to větší radost mám, že minulý týden ožila módou i Praha!

Magazín Harper’s BAZAAR se letos stal partnerem Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který se pod vedením ředitele Lukáše Loskota stal výjimečnou událostí s mezinárodním přesahem. Během tří přehlídkových dní předvedli své nejnovější kolekce nejmladší talenti i špička české módní scény. Ty páteční a nedělní zastřešila honosná historická budova bývalé Zemské banky, které je dnes muzeem moderního skla ZIBA, a sobotní se uskutečnily v netradičním prostřední Mystic Skatepark na pražském ostrově Štvanice.

Na podrobnější reportáž se budete moci těšit již brzy na BoBo Vibe. Tentokrát bych ale svůj post ráda věnovala svému sobotnímu outfitu. To, co si vzít na sebe, řeším úplně stejně jako vy ostatní! Ráda bych napsala, že již týdny před fashion weekem vybírám, ale realita je opravdu úplně jiná 🙂 Z mé strany se spíš jedná o improvizaci na poslední chvíli. Tentokrát moje last minute volba padla na outfit Tory Burch.

Americká návrhářka spolu se společností Luxury Brand Management otevřela v Praze v Pařížské ulici svůj butik poměrně nedávno, ale já si její oblečení a doplňky zamilovala již dávno předtím. Dodnes si pamatuji na svoji první návštěvu New Yorku a úlovek v podobě ikonických balerínek Tory Burch. Tehdy jsem za ně utratila větší část svojí výplaty, ale nikdy jsem nelitovala. V botníku je mám dodnes.

Příjemné materiály, rockové prvky, boho detaily a doplňky ve stylu 70. let – v takovém outfitu se cítím opravdu sama sebou! Je to jednoduché a přitom to má šmrnc. Upřímně si myslím, že váš outfit nemusí být za každou cenu šílený, extrémně originální nebo přehnaně křiklavý, ale důležité je vsadit na to, v čem se budete cítit dobře. Nějaký zajímavý prvek (doplněk, barva nebo vzor) je pak skvělým bonusem navíc.

Co na to říkáte vy? Těším se na reakce.

 

street style - mbpfw

street style - mbpfw

street style - mbpfw

street style - mbpfw

Svetr, sukně, kabelka a kozačky, vše Tory Burch

Náramek, Tiffany & Co.

Brýle Wayfarer, Ray-Ban

Hodinky, Michael Kors, Klenoty Aurum

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 8.9.2015 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist