By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & kožená bunda

Připravte se na jarní sezónu již dnes! Koženou bundu oceníte za každého počasí.

street style kozena bunds

 

Pokud bych si měla vybrat z šatníku jen 5 kousků, jedním z nich by určitě byla tato kožená bunda. Byla v kurzu loni, předloni a bude určitě i další rok. Tu pravou jsem hledala roky a paradoxně na ni narazila až v Londýně. Přesně jsem tehdy věděla, že se stane základním kouskem mého šatníku a já se z ní budu radovat roky. A měla jsem pravdu! Už je to skoro tři, co mi přináší radost a ani na minutu jsem nikdy nelitovala, že jsem do ní investovala větší částku peněz.

Její kouzlo je totiž v tom, že vypadá stylově, ať se jí rozhodnete obléknout v motorkářském stylu, s krajkovými šaty nebo třeba s baletní sukýnkou. Můžete ji obléknout spolu s converskami, zlatými střevíčky na podpatku nebo pohodlnými balerínkami. Dalším fungujícím spolupracovníkem budou transparentní topy, trička s nápisy nebo kostkované košile…. Možností najdete nepřeberně!

Svůj milovaný křivák nemusíte odkládat ani o víkendu, přesně jako já. Já jsem si ho tentokrát oblékla na pozdní snídani a vyrazila takříkajíc „na pohodu“ v kotníkových teniskách a mých oblíbených džínách. Když se vám nechce moc přemýšlet nad tím, co si obléknout nebo prostě nemáte moc času, je tohle spolehlivá kombinace. A hřejivá čepice spolu se slunečními brýlemi outfit krásně doladí.

Mějte krásný začátek týdne!

Lucie

 

street style kozena bunda

street style kozena bunda

street style kozena bunda

street style kozena bunda

street style kozena bunda

street style kozena bunda

 

kožená bunda, Burberry Brit; top, Zara; džíny, Replay; náramek, Tiffany & Co.;

kabelka, Coccinelle; čepice, MDMA; brýle, Ray-Ban

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 29.3.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist