By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & Denim de Luxe

Mrkněte, jak si s trendem "Denim on Denim" poradila naše Lucie.

denim

 

Pokud bych si měla ze šatníku vybrat jen jeden jediný trend, neváhala bych ani minutu… byl by to denim! Džínovinu totiž miluju ve všech podobách. Je univerzální, hodí se naprosto ke všemu a je stále v kurzu. Zkrátka věčný a věcný základ každého šatníku!

Sepraný, záplatovaný, roztrhaný, tmavý, světlý… nejvíc mě na tomto stylu baví, že prostě nemusí respektovat žádné hranice. Džínové šaty, sukně, šortky, bundy, košile, zvonáče nebo džíny úzkého střihu – to všechno tvoří základ mého šatníku. A kouzlo tohoto materiálu je v tom, že ho můžete obléknout zcela elegantně, s rockovým nádechem nebo čistě romanticky.

Jelikož se v Praze v posledních dnech trošku ochladilo, měla jsem jedinečnou šanci vytáhnout do ulic svoji oblíbenou vyteplenou džínovou bundu, kterou jsem si pořídila začátkem jara a ještě neměla tolik příležitostí ji provětrat. A jak poslední módní trendy velí, tentokrát ji nezkombinovala s ničím jiným než zase s džínovinou. Jednoduchými do áčka střiženými šaty, které schovají moje stále rostoucí těhotenské bříško.

Z doplňků jsem tentokrát sáhla po jednom z klíčových trendů letošního jara a to jsou tzv. bandany. Barevné šátky, které našly inspiraci v hip hopové kultuře, můžete zavázat kolem krku, do vlasů nebo třeba kolem ruky.

Jak nejraději nosíte džínovinu vy?

Mějte krásný pátek!

Lucie

 

denim street style

denim street style

denim street style

denim street style

denim street style

denim street style

denim street style

šaty, Pepe Jeans London; bunda, Pepe Jeans London; kozačky, Zara; šátek, New Yorker;

řetízek, Kat. Jewelry; sluneční brýle, Ray-Ban;  kabelka, Chanel

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 3.6.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist