By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & boho výšivky

Seznamte se s nejnovější kolekcí Orsay, jejíž ochutnávku vám připravila Lucie.

IMG_2446

 

Budu upřímná a přiznám, že trendu výšivek a folk vzorů jsem se snažila vyhnout celé léto. Nemůžu říci, že by se mi nelíbily, ale přece jenom mám raději trošku elegantnější styl. Tak jako tak nakonec tato módní posedlost dostihla i mě 🙂 

Stalo se to na tiskové konferenci Orsay, kam jsem přišla obhlédnout novou kolekci pro podzim a zimu 2017/2018. A musím přiznat, že vypadá skvěle! Najdete v ní pastelové barvy, perfektně střižené kabáty a hlavně stylové šaty. Já si během eventu vybrala hned dvoje a jako správná blogerka (pořád si na to označení nemůžu zvyknout 🙂 jsem se rozhodla, že vám je představím pěkně jako první. V předstihu! Daleko dříve než vůbec dorazí do obchodů… Protože čas od času je přece super se na něco těšit!

Moje volba tentokrát padla na poměrně jednoduchý áčkový střih. Co mu na originalitě ubírá černá barva, rozhodně dohánějí nabírané rukávy ozdobené volány a výšivkami. Když jsem je viděla poprvé na ramínku, vypadaly skvěle! Ale když si je obléknete, vypadají ještě lépe! Já jsem k nim tentokrát vzala jednoduché černé balerínky s originálním vázáním kolem kotníku, ale dovedu si představit nosit tyto šaty i na podzim, když počasí není tak příznivé a balerínky vyměnit třeba za kozačky.

Co vy na to? Dostal vás trend výšivek taky?

Hezký červenec!

Lucie

 

IMG_2476

IMG_2448

IMG_2443

IMG_2458

IMG_2486

IMG_2468

IMG_2543

IMG_2520

IMG_2455

IMG_2442

 

šaty, Orsay; balerínky, H&M; sluneční brýle, Ray-Ban;

šperky, Kat.jewelry a Tiffany & Co.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 27.7.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist