By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Lucie & 50 odstínů šedé

Lucie si zamilovala barvu, která se lehce kombinuje a nikdy nevyjde z módy.

IMG_0127

 

Začalo jaro a já v časopise Harper’s Bazaar již několik měsíců píšu o nových pastelových barvách, které přišly s kolekcemi SS2017. Růžová, světle modrá, zelená… No a tohle je výsledek jejich aplikace do mého šatníku 🙂 Jak se říká, „kovářova kobyla chodí bosa“… Ale co si budeme povídat – šedá je prostě tak krásná barva! A vlastně by se s trochou nadsázky dalo říci, že je to svým způsobem pastelová černá 🙂

Dneska mám na sobě outfit z originálního konceptu Milly.cz. Stojí za ním dvě sestry, Markéta Rachidi a Zuzana Sedláčková, o kterých jsme vám již psaly v minulém článku. Kromě toho, že si jejich oblečení můžete koupit online, klidně se stavte v jejich naprosto úžasném showroomu, nechte si poradit a vše vyzkoušejte. My jsme tam původně plánovaly strávit hodinu a samozřejmě tam nakonec skončily na celé dopoledne.

A to je vlastně ideální varianta: vzít kamarádku, nebo hned několik, domluvit si schůzku a s lahví prosecca užít příjemné odpoledne i večer s nadčasovou italskou módou. A že je rozhodně z čeho vybírat… U mě tak znovu propukla obsese nad šedými kašmírovými svetry. Bohužel za fotoaparátem stojí můj muž, který mě několikrát pohledem upozornil, že osm stejných šedých svetrů už doma stačí… Co na to říci?!? Tenhle byl prostě zase jiný. A taaaak heboučký!

V Milly.cz ale koupíte i nádherné overaly, kalhoty a sukně. Přesně jako je tato z kolekce italské značky Katie G. Působí žensky, elegantně a sexy zároveň. Zkoušela jsem k ní obléknout vysoké kozačky i tenisky a obě varianty skvěle fungovaly. Z doplňků jsem pak vsadila na klasické psaníčko z Milly.cz, které je z jedné strany šedé a z druhé zlaté, takže vlastně dvě kabelky v jedné.

A jaká je vaše nejoblíbenější barva? 

Mějte hezký duben,

Lucie

 

IMG_0027

IMG_0137

IMG_0035

IMG_0135

IMG_0039

IMG_0060

IMG_0066

IMG_0129

IMG_0091

IMG_0106

IMG_0138

 

svetr, Milly.cz, 4 490 Kč; sukně, Milly.cz, info o ceně na webu; psaníčko, Milly.cz, 4 990 Kč; 

kozačky, Chanel, info o ceně na webu; šperky, Tiffany & Co., Dior, Kat.jewelry 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 20.4.2017 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist