By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Street style: Eva & originální dárek

Eva se s vámi rozhodla podělit o dárek, který ji nadchnul..

street style eva

 

Znáte ten pocit, že si něco obléknete, a pak se necítíte celý den dobře, protože to prostě nejste vy? Tenhle ten outfit jsem naopak já na 100% – oblíbené volné kalhoty s nízkým sedem, ve kterých se cítíte skvěle, jedna věc (tričko) originální s vtipem, kvalitní jednoduché doplňky a do toho výrazná červená a zelená pro zpestření.

Miluju věci s vtipem, s nějakou nadsázkou a takové, co jen tak nikdo nemá. Proto jsem byla naprosto nadšená z trička, které jsem dostala k narozeninám od přítele. Je to jednoduché černé triko z H&Mka, na které mi nechal udělat potisk inspirovaný fotografií našeho syna a mě. Není to trapná fotografie, je to uděláno s vkusem. A protože se naše dítě jmenuje Adrian a říkáme mu Adroš, vše je doplněno nápisem Adroš Fashion.

K narozeninám jsem dostala tohle úžasné tričko, a tak jsem se rozhodla, že se o ten skvělý nápad s vámi podělím. Mně osobně takové dárky dělají největší radost. Obdarovatel o nich musel přemýšlet, o vás musel přemýšlet, strávit nad tím nějaký čas, a ne vyběhnout den před narozeninami do obchodu a koupit první, co přijde pod ruku.

Tady jen zdůrazňuji pro ty, co by něco podobného chtěli nechat vyrobit… Volte trika z oblíbených řetězců ( H&M, Lindex, Zara…), rozhodně se nespoléhejte na trika, která mají na místech, kde dělají tisk, jsou to reklamní trika, která použijete maximálně na spaní nebo na houby.

Já jsem svůj outfit doplnila kalhoty COS s nízkým sedem, které nosím tak ráda, botami Beltissimo Trend, kabelkou Tory Burch a náramkem Hermès.

 

 

eva street style

eva street style

eva street style

eva street style

eva street style

Eva: triko, H&M; kalhoty, COS; kabelka, Tory Burch;

náramek, Hermès; boty, Beltissimo Trend

Adrian: kalhoty, Burberry; mikina a ponožky, Zara

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 25.8.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • prani novy rok uvodni „Rok 2015 mi přinesl tak jako každému občas starosti, občas radosti… Ale hlavně nejhezčí titulní postavu ze všech muzikálů, her i filmů. A to syna Tadeáše?✌, takže pro mě bude navždy tenhle rok zásadní. A co bych přála sobě i všem Vašim čtenářkám? Aby byly šťastné! Protože každý šťastný člověk je zdravý, spokojený doma[číst více]
  •   Pražské jaro…  Jaro přišlo jako vždy v poslední pár letech zbrkle a razantně, ze zimy rovnou do kraťasů, lidi v parcích na dekách, kam se jen podívám. A tak Hynku, Viléme, Jarmilo… holky, kluci ahoj. Stejný nájezd pocítila po[číst více]
  •   Už při oznámení, že Erdem Moralioglu spojil síly se značkou H&M a tento podzim představí limitovanou kolekci, se mi podlomila kolena. Musím se totiž přiznat, že přesto, že v mém šatníku najdete spíše minimalistické kousky než kytičky, jeho práci[číst více]

 Wishlist