By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Seznamte se! Přichází Tiffany & Co. Blue Book 2016

Unikátní nová kolekce pro rok 2016 je láskou na první záblesk!

tiffany

 

Nejluxusnější kolekce Tiffany & Co. Blue Book pro rok 2016 je ukázkou 179 let dlouhé evoluce krásy a stylu a jejím symbolem jsou dokonalé diamanty a drahokamy skrývající se v úžasném světě přírody. Tiffanyho Modrá kniha je každoročně považována za to nejlepší z vysokého šperkařství a představuje jedinečná díla z nejvzácnějších přírodních pokladů.

Kolekce Blue Book je největší přehlídkou Tiffanyho skvostů a je vždy dychtivě očekávána sběrateli, znalci a VIP zákazníky, protože je to to nejlepší z nejlepšího. Letošní je vizí kreativní ředitelky Francescy Amfitheatrof. Její šperky vyjadřují nekonečný obdiv ke krásám přírody a zachycují proměnlivé tváře života pod mořem i nad hladinou.

Legendární Tiffanyho diamanty mají v kolekci hlavní místo, jejich dokonalé, téměř neviditelné zasazení a jedinečný brus umocňují pohyb a světelné odlesky, které vytvářejí doslova elektrizující třpyt. V letošní kolekci jsou například oslnivé prsteny s 10,25kt a 8,56kt centrálním diamantem. Blue Book přináší také nejvzácnější barevné diamanty světa, jejichž kvalitou a sytou barvou je značka Tiffany proslulá. Úžasný svět Francescy Amfitheatrof odhaluje poklady v podobě barevných drahokamů i exotických perel. Tanzanity, turmalíny, akvamaríny, tsavority a safíry představují oslnivé spektrum barev, ve kterém se zračí síla přírody. Dokonalý brus a zasazení zavedou pohled hluboko do jejich nitra. V kolekci se objeví například náhrdelník se žlutým safírem o velikosti 22,11kt, který září jako slunce nebo obrovský náhrdelník s 52,80kt akvamarínem. Originální designy představí i náramek s triem mořských hvězdic z diamantů, safírů a tsavoritů, diamantová chobotnice, jejíž chapadla obklopují obří perlu nebo náušnice ve tvaru ryby ze zelených turmalínů.

Jedinečné šperky z kolekce Blue Book 2016 – to je harmonie přírody i slavné dědictví značky Tiffany, jejíž styl je legendární.

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 26.6.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist