By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Římská noc na oslavu kolekce Giambattista Valli x H&M

Řím se otřásl v základech! Světový influenceři se sjeli, aby oslavili novou kolekci spolu s návrhářem.

giambattistavalli-x-hm-valerio-mezzanotti-2186

 

Minulý týden se světové celebrity, influenceři a další hosté zúčastnili módní přehlídky Giambattista Valli x H&M: jednalo se o eklektickou oslavu zasazenou na pozadí historické pamětihodnosti Říma – paláce Doria Pamphilj. Jeho jedinečná sbírka umění a římská nenucenost podtrhly neformálního ducha, úchvatné návrhy a sofistikovanost kolekce.

Nadčasové, nestárnoucí a hravé kousky oživly na růžovém mole, na kterém se objevily světoznámé modelky a modelové. Také osobnosti, včetně skutečných Římanů z ulic. Přehlídka byla završena průvodem velkého finále, v jehož čele přicházela Kendall Jenner v nejvýraznějších červených šatech kampaně. Mezi hosty patřili Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni a Chris Le, všichni oděni do outfitů kolekce.

Po módní přehlídce se hosté přesunuli po ulici Via del Corso do hotelu Grand Hotel Plaza, další významné římské budovy, na party, kde vystoupili třeba Peggy Gou, Seth Troxler nebo Clara3000.

Svůj módní dům jsem vytvořil v Paříži, ale ke svým římským kořenům se hrdě hlásím: mé srdce bude tomuto věčnému městu patřit navždy. Proto jsem Řím, a konkrétně Palazzo Doria Pamphilj, zvolil pro svoji přehlídku. Řím se svým eklekticismem utvářel mé názory a mou osobnost. Bylo báječné vidět, jak vše ožívalo v mém domovském městě,“ říká Giambattista Valli.

Uspořádání akce k uvedení kolekce Giambattista Valli x H&M v podobě skutečné římské noci plné zábavy a luxusu s dávkou „Dolce Vita“ bylo naprosto úžasné. Duch této jedinečné kolekce ožil v místnostech plných historické krásy, když nová vlna modelek a modelů Valli Girls a Valli Boys procházela po molu, připraveni vzít noc a ulice města do své moci,“ říká Ann Sofie Johansson.

Kolekce Giambattista Valli x H&M – s dámskými i pánskými oděvy a doplňky – bude uvedena ve vybraných prodejnách značky H&M po celém světě a na stránkách hm.com dne 7. listopadu 2019.

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-72

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-88

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-321

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 28.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Nevím, jestli jste na tom byli stejně, ale já se letošní vánoce takzvaně „utrhla ze řetězu”. Popíjení s přáteli, opulentní obědy a večeře s rodinou, požírání cukroví u vánočních pohádek – stihla jsem všechno! Proto jsem se rozhodla, že teď[číst více]
  • Značka Lumene inovovala složení produktů a design, ze kterých je obdiv a respekt ke skandinávské přírodě zřejmý na první pohled. Lumene nově a přehledně rozčlenilo jednotlivé linie. Ceny jsou sympatické, od 229 Kč za pleťové tonikum, krémy mezi 6 sty[číst více]
  •   Bytová restaurace „Mlýn Danemark“ otevřela na dobu jednoho měsíce své brány. Od 1. února do 2. března 2017 si tak budete moci vychutnat světový fenomén privátních kulinářských zážitků i vy! Za tímto inovativním projektem stojí majitelé kutnohorského Mlýna Danemark,[číst více]

 Wishlist