By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Římská noc na oslavu kolekce Giambattista Valli x H&M

Řím se otřásl v základech! Světový influenceři se sjeli, aby oslavili novou kolekci spolu s návrhářem.

giambattistavalli-x-hm-valerio-mezzanotti-2186

 

Minulý týden se světové celebrity, influenceři a další hosté zúčastnili módní přehlídky Giambattista Valli x H&M: jednalo se o eklektickou oslavu zasazenou na pozadí historické pamětihodnosti Říma – paláce Doria Pamphilj. Jeho jedinečná sbírka umění a římská nenucenost podtrhly neformálního ducha, úchvatné návrhy a sofistikovanost kolekce.

Nadčasové, nestárnoucí a hravé kousky oživly na růžovém mole, na kterém se objevily světoznámé modelky a modelové. Také osobnosti, včetně skutečných Římanů z ulic. Přehlídka byla završena průvodem velkého finále, v jehož čele přicházela Kendall Jenner v nejvýraznějších červených šatech kampaně. Mezi hosty patřili Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni a Chris Le, všichni oděni do outfitů kolekce.

Po módní přehlídce se hosté přesunuli po ulici Via del Corso do hotelu Grand Hotel Plaza, další významné římské budovy, na party, kde vystoupili třeba Peggy Gou, Seth Troxler nebo Clara3000.

Svůj módní dům jsem vytvořil v Paříži, ale ke svým římským kořenům se hrdě hlásím: mé srdce bude tomuto věčnému městu patřit navždy. Proto jsem Řím, a konkrétně Palazzo Doria Pamphilj, zvolil pro svoji přehlídku. Řím se svým eklekticismem utvářel mé názory a mou osobnost. Bylo báječné vidět, jak vše ožívalo v mém domovském městě,“ říká Giambattista Valli.

Uspořádání akce k uvedení kolekce Giambattista Valli x H&M v podobě skutečné římské noci plné zábavy a luxusu s dávkou „Dolce Vita“ bylo naprosto úžasné. Duch této jedinečné kolekce ožil v místnostech plných historické krásy, když nová vlna modelek a modelů Valli Girls a Valli Boys procházela po molu, připraveni vzít noc a ulice města do své moci,“ říká Ann Sofie Johansson.

Kolekce Giambattista Valli x H&M – s dámskými i pánskými oděvy a doplňky – bude uvedena ve vybraných prodejnách značky H&M po celém světě a na stránkách hm.com dne 7. listopadu 2019.

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-72

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-88

giambattistavalli-x-hm-firstlooks-321

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 28.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Recepty na tradiční moučníky patří k rodinnému zlatu. Pokud se vám doma návod, jak upéct toho nejchutnějšího velikonočního beránka, nedochoval, vyzkoušejte recept od Pavly Stoklasové, profesionální pekařky a cukrářky Resortu Valachy ve valašských Velkých Karlovicích. Její beránek je skvělý, vydrží dlouho[číst více]
  • S novými cool značkami se v poslední době roztrhl pytel. I tahle stojí za pozornost. Představujeme dekorativní kosmetiku Anastasia Beverly Hills. Založila ji rumunská emigrantka a její příběh by jistě zasloužil filmové zpracování. K dostání exkluzivně v Sephoře. V roce 1997 založila Anastasia Soare,[číst více]
  •   Iva Burkertová a Tereza Plašilová představují kolekci svatebních šatů SOBJE na rok 2018, která znovu nabízí alternativu ke klasickým svatebním modelům z půjčoven, a vyniká minimalistickým zpracováním, vzdušností a důrazem na svou udržitelnost. V letošní řadě nechybí tradiční materiály jako třeba[číst více]

 Wishlist