By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Plantasia: sto padesát křišťálových novinek

Preciosa představuje....

Obrovské rozšíření portfolia křišťálových komponentů ohlašuje legenda české sklářské výroby Preciosa. Soubor novinek představuje v exotickém prostředí světa rostlin.   

„Stále rostoucí zájem o křišťál z Preciosy znamená i nové a nové požadavky zákazníků na rozšíření produktové nabídky. V novinkové kampani pro jaro/léto 2023 proto zákazníkům nabízíme neuvěřitelných sto padesát novinek,“ popisuje ředitel obchodu a marketingu Preciosy Components Jan Štiller.

„Preciosa se v průběhu uplynulého roku stala globální jedničkou v oblasti B2B prodeje křišťálových komponentů. Musí proto významně navyšovat výrobu a přicházet s více inovacemi než doposud. To pro firmu znamená mimo jiné i optimalizaci procesů, nábor nových lidí nebo zavádění nových technologií. Navzdory velkému tlaku ale nerezignujeme na prvotřídní kvalitu, udržitelnost výroby ani na samotný – a zcela mimořádný – čistě lokální původ křišťálu z Preciosy. To vše je možné pouze díky našim zaměstnancům, děkuji proto všem, kdo se na přípravě novinek podíleli,“ doplňuje Jan Štiller.

Zákazníky v kampani jaro/léto 2023 čekají zcela nové kombinace barev a velikosti tvarových kamenů či šatonových růží Maxima, které jsou ve své kategorii nejtřpytivějšími kameny na světovém trhu, nebo dvě nové udržitelné barvy broušených perlí.

Fashion story, která novinky provází, nese označení Plantasia. Kameny se prezentují v editorialu fotografky Anety Zimové, still-life fotografie zachytil Petr Karšulín. Celá kampaň je vsazena do mimořádně krásného prostředí skleníku Fata Morgana v pražské botanické zahradě.

Růst se prolíná nejen novinkovou kampaní, ale také životem samotné Preciosy Components. V souvislosti s rekordní poptávkou po českém křišťálu hledá společnost stovky nových zaměstnanců do technických i administrativních profesí v celém Křišťálovém údolí.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 23.2.2022 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Nebudeme si nic nalhávat… dala bych jich dohromady třeba stovku, kdyby bylo potřeba 🙂 Ale nám všem, co žijeme v bytech s limitovaným prostorem pro boty, budou osmery muset stačit… Haha! Jaké jsou boty letošního léta a přicházejícího podzimu[číst více]
  • Markéta je kamarádka. O tom, že má super úspěšný blog o jídle, vaření a zdravém životním stylu, jsem samozřejmě věděla. Musím se pochlubit, že její domácí ořechovou granolu jsme začali s manželem připravovat asi před dvěma měsíci a naprosto změnila[číst více]
  •     Každý rok už od aprílového jara (a asi právě proto) netrpělivě projíždím internet a hledám ty nejstylovější letní kousky, které budou skvěle fungovat na blížících se zahradních párty. Pokud jste na tom stejně, určitě vám přijde vhod můj[číst více]

 Wishlist