By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

One lovely day – Pandora natočila animovaný film

Tak co myslíte, budou fronty před obchody i letos?

Přátele značky Pandora z řad celebrit Millie Bobby Brown, Halimu Aden, Georgii May Jagger a další uvidíte tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. Ve spolupráci s proslulým animačním studiem Andy Baker Studios značka Pandora odhaluje multimediální krátký film s názvem „One Lovely Day“, jímž šíří sváteční náladu a lásku. V době, kdy pospolitost potřebujeme víc než kdykoli jindy, spojila značka Pandora Millie Bobby Brown, Coco & Breezy a další múzy značky Pandora – Nathalii Emmanuel, Halimu Aden, Georgii May Jagger, Larsen Thompson, Tasyu Van Ree a Margaret Zhang – v novém, barevném virtuálním světě.

Na své společné misi, jejímž cílem je šířit sváteční náladu, lásku a radost z obdarovávání, se ambasadoři značky Pandora z řad celebrit poprvé proměnili ve své animované dvojníky, a tak oslavují svou jedinečnou osobnost a styl. Na saních v podobě velkého dárku projíždí Los Angeles, New Yorkem, Londýnem, Austrálií a Šanghají, aby se spojili s fanoušky značky Pandora po celém světě. Krátký film míchá reálné záběry s animovanými prvky, a poprvé tak spojuje ambasadory značky Pandora, kteří se takto nemohou sejít fyzicky. „One Lovely Day“ nám připomíná, jak je důležité se o svátcích setkávat: ať už fyzicky, virtuálně, nebo dokonce v animované podobě.

„Pandora, to je hlavně uchovávání vzpomínek. Vidět poprvé samu sebe jako animovanou postavu je rozhodně vzpomínka, kterou si chci uchovat. Je to tak zábavné!“ říká Halima Aden.

Pandora se spojila s Andym Bakerem a společně vytvořili bohaté animované ztvárnění radostného svátečního světa, který velmi jasně předvádí jednotlivé postavy a jejich poslání.

Andy Baker říká: „Když jsme vytvářeli animaci „One Lovely Day“, bylo nesmírně důležité se postarat o to, abychom zachytili jedinečnou osobnost všech postav, ukázali jejich vrtochy a osobnostní rysy, díky kterým jsou tak ikonické, ale zároveň jsme také chtěli předat poselství jednoty, která je
v této době tak důležitá.“

Ve filmu je ztvárněna i animovaná podoba kolekce Pandora Timeless, která byla nedávno uvedena na trh. Všechny celebrity na sobě mají šperky z nové zářivé kolekce.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 13.11.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist