By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nové barvy, které musíte v létě vyzkoušet

Jednou si je obléknete a už si na klasické nudné odstíny ani nevzpomenete. Slibujeme!

barvy jaro

 

Všichni víme, že některé barvy pleti lichotí, a jiné nikoliv. My jsme z posledních kolekcí SS16 vybrali ty, které vám prokážou skvělou službu v šatníku a navíc vám automaticky způsobí euforii dobré nálady. Potvrzeno!

barvy jaro

Nejlichotivější pro…: Světlou pleť

Jak ji nosit podle BoBo Vibe: Záleží jen na vás, jestli zvolíte jen jeden kus, nebo se obléknete do pastelově modré od hlavy k patě, chybu neuděláte! A když pastelovou modrou ještě zkombinujte s bílou, máte o letní look postaráno.

top, Ellery; sandály, Miu Miu; kalhoty, Adam Lippes;

kabelka, Stella McCartney; peněženka, Bree

cara

barvy jaro

Nejlichotivější pro…: Středně opálenou pleť

Jak ji nosit podle BoBo Vibe: Ideální barva pro ty, co s prvními slunečními paprsky chytnou do tváře trochu bronzu. Meruňková se pak postará o to, že budete vypadat ještě snědší. Navíc tahle barva skvěle funguje na doplňcích i oblečení jako jsou šaty, sukně nebo saka.

psaníčko, Valentino; lodičky, Christian Louboutin; sukně, Paper London;

plavky, Melissa Odabash; kabelka, Balenciaga

cara

barvy jaro

 

Nejlichotivější pro…: Tmavší odstín pleti

Jak ji nosit podle BoBo Vibe: Ideální barva pro ty z vás, které potřebují dostat trošku slunce do tváře. Tahle barva navíc sluší brunetkám i blondýnkám a umí perfektně zamaskovat nějaké to kilo navíc.

triko, Bogner; sandály, Lanvin; kabelka, Tory Burch;

sukně, Gucci; šaty, Oscar de la Renta

cara

barvy jaro

 

Nejlichotivější pro…: Světlý i tmavší odstín pleti

Jak ji nosit podle BoBo Vibe: Pastelové barvy jsou letošním trendem číslo jedna a v teplém počasí navíc neuvěřitelně zábavné. Vyzkoušejte je i na netradičních kusech oblečení jako jsou například tenisky. Neuděláte chybu!

top, Carven; tenisky, Adidas Originals; kabelka, Mansur Gavriel;

šátek, Mellisa Odabash; šaty, Gucci 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 9.7.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Někdy mi přijde, že muži zbytečně dárky pro ženy překombinovávají! Vždyť krásným parfémem přece nemůžete šlápnout vedle, ne? Máte to stejně jako já? Pak vám určitě nesmí uniknout jedinečná novinka módního domu Louis Vuitton. Moje láska na první pohled…[číst více]
  • Nedávno jsme s Lucií měly tu čest hostovat krásný event… Akci, na kterou jsme pozvaly naše zajímavé a výrazné maminky, abychom si popovídaly na téma moderní rodičovství. Dorazilo i pár tatínků, z čehož jsme měly radost ještě větší. Protože rodičovství dnes již[číst více]
  • 5 jazyku lasky   V minulém čísle jsem se věnovala tématu jak pečovat o svůj vztah. Dnes Vám osvětlím tajemství pěti jazyků lásky. Tady jsou. Nemáte někdy pocit, že váš partner žije na úplně jiné planetě a že na vás mluví jazykem, kterému nejste[číst více]

 Wishlist