By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nepropustné prádlo novým hitem

a nemusí a dokonce může být i sexy!

Menstruační kalhotky? Kroutíme nad tím hlavou a přitom bychom je tajně chtěly vyzkoušet…Možná je vyzkoušíme právě teď, když jsme zjistily, že nemusí být vždy asexuální:-))

Australská značka Modibodi, která patří od roku 2013 mezi nejvýznamnější výrobce menstruačních kalhotek a jiného nepropustného prádla. Největší předností této značky je právě rozmanitost nabídky co se týče střihů, barev, designových stylů i velikostí. Samozřejmostí je škála výběru produktů podle intenzity savosti. Kromě klasických menstruačních kalhotek má také speciální řadu ModibodiRED pro teenagerky. Celosvětově je pak značka Modibodi proslulá svou speciální kolekcí nepropustných plavek. Značka Modibodi má co nabídnout ženě s jakoukoliv postavou, pro jakoukoliv příležitost. Modibodi má vyrábí také speciální prádlo pro kojící maminky nebo sportovní prádlo, které pomáhá při pocení.

 

Na funkční nepropustnou vrstvu využívá Modibodi unikátní australskou patentovanou technologii Modifier na bázi merino vlny. Merino vlna té nejvyšší kvality, kterou Modibodi odebírá z farem v Austrálii a na Novém Zélandu, má vzhledem k hygienickému využití vynikající vlastnosti. Merino vlna dokáže absorbovat vlhkost rovnající se až trojnásobku své vlastní hmotnosti, navíc je přirozeně antibakteriální, biologicky odbouratelná, obnovitelná, měkká a prodyšná. Udržuje vše v suchu a bez zápachu.

Modibodi je značka v mnoha ohledech velmi originální. V konceptu ekologické udržitelnosti a ve svém důrazu na přirozenost nekompromisně posouvá hranice. Kromě složení materiálů a výroby v souladu s přísnými standardy ekologie a fair trade dbá i na autentickou prezentaci svých produktů. Fotky modelek zásadně nejsou nijak uměle upravovány. Cílem je zachytit přirozenou krásu žen a podpořit tak ženské sebevědomí.

Modibodi naprosto otevřeně propaguje možnost využití svých produktů i pro problémy s inkontinencí v jakémkoliv věku. Bořit tabu života s inkontinencí je součástí filozofie značky Modibodi od samého počátku. Toto téma se rozhodla se značkou propojit sama zakladatelka značky, Kristi Chong, a to na základě svých vlastních zkušeností. Stejně jako v případě menstruačních jednorázových hygienických potřeb bylo jejím cílem nabídnout ženám ekologickou alternativu, která kromě funkčnosti poskytne perfektní pohodlí a umožní ženám užívat si aktivně a sebevědomě života bez pocitů studu či méněcennosti.

Značka Modibodi slovy své zakladatelky věří, že volbou spodního prádla, které je udržitelné a opakovaně pratelné, můžeme udělat něco nejen pro sebe, ale i pro planetu.

EVA
JASANOVSKÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje:

Vydáno: 21.7.2021 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Pokud se staráte o své obočí, pak jste určitě alespoň jednou byla u Tetiany v salonu. The Brow Bar otevřela před pár lety a od té doby se tam dveře netrhnou. Češky naučila, že krásné obočí je základ. A[číst více]
  •   Jak voní jaro? My to víme. Přinášíme výběr nových vůní, které by neměly uniknout vaší pozornosti.   Nová dámská vůně od Salvatore Ferragamo je ryzí koncentrací moderní ženskosti. „Amo“, což znamená v italštině „miluji“, je deklarací svobodomyslné a sebevědomé moderní dívky,[číst více]
  • Prostřednictvím facebooku jsem před zhruba dvěma měsíci dostala zprávu, jestli se nechci podílet na focení charitativního kalendáře na pomoc ridgebackům… Miluju zvířata a jednoho takového krásného ridgebacka jsem ještě před nedávnem měla doma. Netušila jsem, jak to mohla fotografka Dada Smith[číst více]

 Wishlist