By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejsledovanější značky na instagramu

Která značka si získala nejvíce followers? Budete překvapeni!

znacky instagram uvodniPokud je váš instagram zdrojem nekonečné zábavy a objevování světa posledních módních trendů, virtuálního nakupování nebo třeba nejnovějších módních úletů, pak věřte, že jsme na tom úplně stejně! Chuť nakukovat do světa vysoké krejčoviny, vidět první řady přehlídek, nejnovější instalace, výlohy butiků i to, co mají celebrity na sobě a to vše jen několik málo vteřin poté, co se projdou po červeném koberci, by se dala v našem případě přirovnat k obsesivní poruše.

Proto vás stejně jako nás určitě budou zajímat data, které shromáždila M by Macy’s o nejsledovanějších módních značkách na instagramu. A výsledek je více než překvapivý: na celé módní čáře zvítězila společnost Nike, která se může pochlubit více jak 47,7 miliony označených hashtagů a více jak 23 miliony followers. A přesto, že posty Kim Kardashian nebo Taylor Swift jsou působivé, na instagramový atletický maraton této značky rozhodně nikdy stačit nebudou. Těsně v závěsu za Nike stojí italský módní dům Prada, který ve svých postech zmiňuje více jak 19 milionu. Nečekaně vysoko se v seznamu zmiňovaných značek umístila i firma Vans nebo Hello Kitty.

Tady je seznam TOP 20 značek s největším množstvím followers:

  1. Nike @nike
  2. Adidas Originals @adidasoriginals
  3. Louis Vuitton @louisvuitton
  4. Dior @dior
  5. Dolce & Gabbana @dolcegabbana
  6. Michael Kors @michaelkors
  7. Adidas @adidas
  8. Christian Louboutin @louboutinworld
  9. Gucci @gucci
  10. Prada @prada
  11. Burberry @burberry
  12. Vans @vans
  13. Fendi @fendi
  14. Armani @armani
  15. Converse @converse
  16. Jimmy Choo @jimmychoo
  17. Free People @freepeople
  18. Calvin Klein @calvinklein
  19. Ralph Lauren @ralphlauren
  20. Cartier @cartier

Jestli je všechny ještě nesledujete, napravte to! Rozhodně se vám to vyplatí!

Tady je menší inspirace prvních šesti…

Nike 

příspěvky: 802 , sledující: 23m

znacky instagram nike

Adidas Originals

příspěvky: 2146, sledující: 7,4m

znacky instagram adidas

Louis Vuitton

příspěvky: 1012, sledující: 6,8m

znacky instagram lv

Dior

příspěvky: 939, sledující: 6m

znacky instagram dior

Dolce & Gabbana

příspěvky: 1962, sledující: 5,9m

znacky instagram dg

Michael Kors

příspěvky: 1746, sledující: 5,5m

znacky instagram kors

A nezapomeňte sledovat také nás:-) @bobovibe 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv, instagram

Vydáno: 25.9.2015 | Všechny články autora



Může se vám také líbit:

  • Přestože jsou nyní místa, kde nám příjemně rozmazlovali tělo a duši, zatímco my jsme mohli načerpat nové síly, zavřená, nemusíte přijít o benefity wellnessu. Jednoduše si ho udělejte doma. Nepotřebujete k tomu moc, stačí relaxační hudba, vana a několik nádherně[číst více]
  • dorty Plánujete letní svatbu? Pak se nebojte sladit svoje šaty, pozvánky a hlavně dort s rozkvetlou okolní přírodou. Našly jsme pro vás ty nejkrásnější květinové variace… Nejenže takové dorty skvěle vypadají, ale navíc božsky chutnají. Nechte se inspirovat!   @gillianbellcake @hellowedding_dk[číst více]
  • Charlotte Gainsbourg, kterou si pamatujete zejména díky kontroverznímu filmu od Larse Von Triera Nymfomanka, protože je také a především uznávanou herečkou, má svoji kosmetickou řadu. Její kolekce pro Nars je bezstarostná, stylová a eklektická. Na první pohled zaujme tvary připomínající[číst více]

 



Wishlist