By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Nejkrásnější šaty z dílny Haute Couture

Kolekce pro jaro 2020 byly představeny v Paříži a tohle je seznam našich vysněných modelů.

 

Vysoké krejčovské umění! I přesto, že jsem se tohoto fashion weeku v Paříži nikdy nezúčastnila, vždycky pro mě přehlídky Haute Couture byly symbolem té nejvyšší elegance a ženské estetiky. Když módní domy totiž prezentují kolekce ready-to-wear, reprezentují nové trendy, které ne vždy mohou být podle mého gusta. Třeba upřímně aktuální kolekce „ošklivé módy” ve stylu Balenciaga prostě nechápu. Uf! Módní trendy se zkrátka mění, ale krásné šaty zůstávají. A o tom je Haute Couture. Tyto přehlídky prostě vždycky budou odrážet nejvyšší ženskou estetiku, dokonalé řemeslné zpracování a za mě vždycky ten „wow efekt”!

Proto jsem vybrala ty nejkrásnější šaty letošních kolekcí Spring 2020:

 

Schiaparelli

Bravo, Daniel Roseberry! Kreativní ředitel značky Maison Schiaparelli, která má jednu z nejdelších tradic v přehlídkách Haute Couture, opět dokázal, proč patří na špičku oboru.

cara

Chanel

Po smrti Karla Lagerfelda převzala otěže módní návrhářka a jeho pravá ruka Virginie Viard a vrátila Chanel zpět k základům francouzské elegance. A tyto krásné hedvábné šaty jsou prostě splněním každého ženského snu.

cara

 

Givenchy

Objem dělá dojem! A u nové kolekce Givenchy Couture to platí dvojnásob. Já osobně nikdy na fialovou nebyla, ale v podání těchto šatů rozhodně udělám výjimku. Achhh!

cara

Valentino

Módní návrhář Pierpaolo Piccioli ví, jak okouzlit svět módy. A další důkaz o tom, jaká barva vládla přehlídkám Haute Couture tento rok. Saténové šaty ve fialové barvě ovázané výraznou mašlí byly zlatým hřebem týdne módy.

cara

Dior

Maria Grazia Chiuri letos předvedla nejskromnější kolekci týdne módy, a přesto tyto šaty inspirované řeckou mytologií byly pro mě jedněmi z nejkrásnějších kousků na přehlídkovém mole.

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv značek

Vydáno: 10.2.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist