By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Na hory s novou kolekcí Bogner Fire + Ice

Nová sněhová nadílka na horských hřebenech přímo vybízí ke stylovému updateu lyžařského vybavení.

bogner

 

Pokud očekáváte od sebe samých i svého lyžařského oblečení ty nejlepší výkony, značka Bogner vám určitě není cizí. Již od roku 1932 dokazuje svoje prvenství nejen ve světě módy a posledních módních trendech, ale také v tvorbě sportovního oblečení.

Kolekce Bogner Fire + Ice FW2015/16 je inspirována lyžováním a snowboardingem a snadno spojuje funkční dokonalost s nejvyššími technickými nároky, vše v designu městské lehkosti. Ta je pro Bogner stejně důležitá jako to, abyste byli při celodenní lyžovačce v teple a cítili se pohodlně. Proto v kolekci najdete mnoho (pro lyžařské oblečení netradičních) vzorů a potisků, ale třeba i materiál jako je denim. Výsledkem je kolekce, která vás nezklame na svahu, ani v ulicích světových velkoměst.

V současné době slaví značka Bogner úspěch ve více než 30 zemích po celém světě a Praha není výjimkou. První obchod byl oficiálně otevřen v březnu 2003 v samém centru. O rok později se zákazníci za světoznámou značkou mohli vypravit i do Karlových Varů a od roku 2009 ji najdete i v areálu Gold Resortu Karlštejn. A tak bychom mohli pokračovat… Nadšení lyžaři, milovníci procházek a nákupčí „last minute“ pak určitě ocení  butik v samém centru zimního světa, českém lyžařském středisku Špindlerův Mlýn.

 

bogner

bogner

bogner

bogner

bogner

bogner

 

Tady je náš BoBo výběr na zasněžené svahy pod taktovkou Bogner:

bogner

Více info na www.bogner-fashion.cz

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 29.1.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist