By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Moje tajná přání od Tiffany & Co.

Kdo by nechtěl čtyřiadvacátého prosince najít pod stromečkem tyrkysovou krabičku s bílou mašlí?

tiffany

 

Vánoce jsou oficiálně tady! Respektive už hodně blízko! Jak já tenhle čas miluji 🙂 Máte to stejně? Pokud ano, určitě mojí posedlost dobře chápete. Moje sváteční chvíle nestartují prvním sněhem, ani svařeným vínem, ani dekoracemi v ulicích Prahy, ale naprosto si ujíždím na vánočních výlohách. Každý rok se těším, co nového butiky nejen v Pařížské ulici vymyslí. A Tiffany & Co. nezklame nikdy! I božská Audrey Hepburn na ně nedala dopustit 🙂

A jelikož jsou Vánoce časem splněných přání, kdy jindy do Tiffany & Co. vyrazit než právě teď. Můžete totiž udělat radost někomu vašemu srdci blízkému nebo si vybrat dárek pro sebe. Vaše drahá polovička určitě ocení, že vám nadělí dárek, na který nikdy v životě nezapomenete! Doslova! Proto jsem si naprosto zamilovala službu „Moje přání od Tiffany & Co.“… V butiku si stačí vyžádat kartičku a pak už jen zkoušet, zkoušet a zkoušet. Při každém nákupu (nebo jen výběru) se dočkáte královské péče a neobvykle osobního přístupu, kdy vám personál na kartičku přesně napíše jméno šperku a případně i vaši velikost. Pak už stačí jen kartičku nenápadně položit doma na stůl, anebo ji klidně nechat přímo v butiku na vaše jméno. „Váš Ježíšek“ tak díky wishlistu bude přesně vědět, po čem doopravdy vaše duše touží.

Dodnes vzpomínám, jak jsem do Tiffany & Co. poprvé vzala svého kamaráda Daniela. Chtěl tehdy poradit s nákupem náramku pro svoji přítelkyni a já hned instinktivně vybrala Tiffany. Tu jejich péči si totiž mileráda užívám i jako doprovod 🙂 Přesto mě tehdy odbyl s tím, že není milionář a že z platu IT manažera si žádný náramek s diamanty nemůže dovolit. Ale já jsem trvala na tom, že na nákupy jdeme prostě tam! Vybírat totiž v butiku můžete z široké nabídky šperků už od 2500 Kč. Na Štědrý den mi od něj přišla zpráva, že moc děkuje. (Doslova napsal, že už modrá krabička způsobila takový poprask, že nevěřil svým očím a byl za hrdinu celé svátky 🙂

To mě samotnou u Tiffany prostě baví! Dárek si tu vybere každý. Pokud jste si nějaký šperk zamilovali a nejste z Prahy, tak můžete jednoduše zavolat do obchodu a zjistit bližší informace, popřípadě si nechat dáreček zaslat až domů.

A teď to nejdůležitější – vzkaz pro mého muže: lásko, můj wishlist už je hotový 🙂

A hned to druhé nejdůležitější – vzkaz pro všechny milovníky a milovnice šperků Tiffany: Štědrý den je tu už za měsíc, takže si nezapomeňte udělat ten svůj seznam tajných přání!

Určitě se v butiku v Pařížské 10 v Praze 1 potkáme.

Nejenom o Vánocích 🙂

Lucie

 

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tifany

img_3207

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

tiffany

 

Na fotografiích je kolekce Return to Tiffany Love a Tiffany T, Tiffany & Co.

Tiffany & Co., Pařížská 10, Praha 1

@tiffanyandco #tiffanyandco 

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 22.11.2016 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist