By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Louis Vuitton představuje kolekci GAME ON

Jak bude vypadat jaro 2021? Podívejte se s Bobovibe v předstihu na odhalení nové Cruise kolekce Nicolase Ghesquièra.

 

Seznamte se s novou Louis Vuitton Cruise 2021! Nová kolekce dostala název GAME ON a pozve vás do ateliéru Nicolas Ghesquièra v Pont-Neuf, v Paříži. 

Město: jakékoliv chcete

Adresa: u mě

Kolekce Cruise je inspirována stacionární cestou. Významový rozpor, to ano, ale žádná překážka. Cesta směřuje do našeho nitra, kde čas nehraje žádnou roli. Je to výprava na naše vlastní území stylem ovlivněných emocí, nezapomenutelných barev, pozoruhodných střihů a pečlivě sestaveného šatníku. Nastal čas, aby návrhář zrekapituloval svoje kreativní volby.

Móda není jen hra. Ale hra může začít – to se odráží i ve zvolání Game On, názvu celé kolekce. Hra s plátnem a vzory, úmyslné spojování kvítku Monogram a čtyř barev herních karet. V této fantazii iluzí kříže rozkvétají, piky propichují, káry se třpytí a všemu vládne všemocné srdce. Monogram vytahuje svá esa těch nejikoničtějších doplňků značky. Je to umění žít, které udržuje tradici výroby kufrů při životě. Symbolika herních karet, věrného společníka cestovatele, představuje zábavu i pocit sounáležitosti a soubytí.

Kolekce Game On je jako bezstarostné dobrodružství, kde každá „barva“ značky hraje svoji roli a trumfem je vášeň pro dokonalé řemeslné zpracování.

Kolekcí Cruise 2021 nás Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton, zve na velmi osobní cestu. Cestu do epoch své tvorby: do minulosti, současnosti i do nekonečných možností budoucnosti.

„Odvážil jsem se tam, odkud jsem již dlouhou dobu cítil svého druhu volání, ale nenašel jsem dříve čas tam nahlédnout. Čekalo mě tam znovuobjevování jedné inspirace za druhou. Tato kolekce je explorací mé kreativní identity.“ Nicolas Ghesquièr

Podívejte se na výběr našich oblíbených looků:

 

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 17.7.2020 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:


 Wishlist