By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Louis Vuitton fandil fotbalu

Kdo dělal doprovod slavné trofeji pro vítěze?

MOSCOW, RUSSIA - JULY 15: during the 2018 FIFA World Cup Russia Final between France and Croatia at Luzhniki Stadium on July 15, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Getty Images/Getty Images)

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World CupTM od Louis Vuitton v den finále mistrovství světa FIFA ve fotbale. 

U příležitosti MS ve fotbale 2018 FIFA World CupTM, které se konalo v Rusku, Louis Vuitton vyrobil nové pouzdro, které chrání legendární trofej pro mistry světa a vítěze FIFA World CupTM. Slavnostně byla předána vítěznému národnímu týmu 15. července 2018. 

V neděli 4:45 středoevropského času, těsně před výkopem finálového zápasu, ruská supermodelka, aktivistka a filantropka Natalia Vodianova a legenda FIFA Philipp Lahm, německý fotbalista a kapitán vítězného týmu na mistrovství světa FIFA World Cup Brasil™ 2014, společně doprovodili trofej FIFA World CupTM Original Trophy. Stalo se tak na trávníku stadionu Lužniki v Moskvě a soška byla ve speciálním, na míru šitém a navrženém luxusním cestovním pouzdru. „Ruský lid má velkou radost, že naše země hostí FIFA World Cup. A já jsem velmi poctěná, že mohu zastupovat svoji zemi a sen, který trofej FIFA World CupTM Original Trophy představuje,“ řekla Vodianova. 

Trofej FIFA World CupTM Original Trophy měří 36 cm na výšku, váží 6,175 kg a je vyrobena z ryzího osmnáctikarátového zlata s podstavcem z polodrahokamu malachitu. Pro tuto prestižní cenu Louis Vuitton navrhla a vyrobila na zakázku speciální cestovní pouzdro. To zhotovili ručně mistři řemeslníci v historických dílnách ve městě Asnières blízko Paříže. Má povrch z krásného, lehkého a zároveň velmi odolného materiálu Monogram Titanium s laserem vyrývaným motivem. Jeho osm rohů je pro vyšší ochranu potaženo charakteristickou přírodní hovězí kůží. Zámek a šest spon je z ruthenia, tvrdého tmavě šedého kovu, jehož chemická značka je Ru. Symbolizuje hostitelskou zemi pro letošní mistrovství světa ve fotbale FIFA World CupTM.

MOSCOW, RUSSIA - JULY 15: during the 2018 FIFA World Cup Russia Final between France and Croatia at Luzhniki Stadium on July 15, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Getty Images/Getty Images)

MOSCOW, RUSSIA - JULY 15: during the 2018 FIFA World Cup Russia Final between France and Croatia at Luzhniki Stadium on July 15, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Lukas Schulze - FIFA/FIFA via Getty Images)

MOSCOW, RUSSIA - JULY 15: Former German International Footballer, Philipp Lahm and Philanthropist, Natalia Vodianova present the 2018 FIFA World Cup Original Trophy ahead of the 2018 FIFA World Cup Final between France and Croatia at Luzhniki Stadium on July 15, 2018 in Moscow, Russia. (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 25.7.2018 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  •   Nevím, jestli je to podzimem, špatným počasím a tou neustálou tmou ráno i večer, ale poslední dobou hodně mlsám. Tenhle článek jsem se rozhodla napsat ve chvíli, kdy jsem si na benzínce spolu s plnou nádrží koupila i mega[číst více]
  • Říká se, že díky zdravějším návykům je čtyřicítka nová třicítka. Jenže ženy (i muži), začínají mít problémy s váhou a dalšími zdravotními riziky, jakmile práh čtyřicítky překročí. Vaše výživové potřeby (jídlo i voda) stejně jako váš metabolismus (způsob, jak tělo přeměňuje[číst více]
  •   Od té doby, co se Ben narodil, se mne často ptáte na produkty, které používám. Proto jsem se rozhodla vám jich tady pár představit. Jsou to věci, bez kterých se neobejdu a za kterými si stoprocentně stojím. Ale hned[číst více]

 Wishlist