By Lucie Janotova & Eva Jasanovska

Louis Vuitton a (RED) představují svíčku na podporu boje proti AIDS

Provoňte si interiér vašeho domova jedinečnou svíčkou... pro dobrou věc!

LOUIS VUITTON I (RED) CANDLE_RVB 04

Louis Vuitton oznámil spolupráci s (RED), neziskovou organizací vytvořenou v roce 2006 Bonem a Bobby Shriverem. Přeměňuje kolektivní sílu spotřebitelů na sílu pro dobro lidstva. Vuitton podporuje (RED) parfémovanou svíčkou Louis Vuitton I (RED). Za každou prodanou půjde 60 dolarů přímo do Globálního fondu (RED) na boj proti AIDS.

„Tato spolupráce s (RED) představuje pro Louis Vuitton milník ve společné historii naší spolupráce, na který jsme opravdu hrdí. (RED) vede velmi odvážný boj s problémem, který se týká nás všech. Zavázali jsme se plně podpořit tuto dobrou věc a jsme rádi, že naše svíčka pomůže v boji proti AIDS,“ uvedl Michael Burke, předseda představenstva a generální ředitel Louis Vuitton.

V duchu dlouholeté historie tvůrčí spolupráce Louise Vuittona byla svíčka vytvořena mistrem parfumérem značky, Jacquesem Cavallierem Belletrudem. Její elegantní design je počinem Marca Newsona. 

Cavallier Belletrud si jako inspiraci vybral červenou. Použil přírodní suroviny té nejvyšší kvality. Svíčka nabízí olfaktorní zážitek, který evokuje univerzální emoce lásky, svobody, tepla a čistoty. Originální kompozice sladkých, pikantně pepřových a květinových tónů s ovocnými akcenty malin plane harmonií, optimismem a emotivním potěšením. 

„Chtěl jsem vytvořit něco, co má silný univerzální charakter a má skutečný smysl. Něco, z čeho je cítit vůně svobody. Výchozí inspirací mi byl květ pivoňky, který má výrazný charakter – jeho vůně je květinová s náznaky koření, dřeva a ovoce. Je to parfém sám o sobě,“ vysvětluje Jacques Cavallier Belletrud.

Nádoba z ručně lité bílé keramiky působí originálním dojmem, a ucho z charakteristické přírodní kůže je zárukou komfortu při přenášení. Bílý vosk kontrastuje s ručně malovaným knotem v sytě rudé matné červené. Barva funguje jako vizuální připomenutí organizace (RED). 

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s takovou ikonickou značkou jako je Louis Vuitton, zejména v tomto důležitém roce, kdy dojde v Lyonu k doplnění našeho VI. Globálního fondu. Díky našemu partnerovi Louis Vuitton budeme moci z každé prodané svíčky zajistit životně důležité léky pro člověka postiženého HIV/AIDS na celých 300 dní,“ uvedla Jennifer Lotito, výkonná provozní ředitelka (RED).

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

LOUIS VUITTON I (RED) CANDLE_RVB 05
LOUIS VUITTON I (RED) CANDLE_RVB 03 LOUIS VUITTON I (RED) CANDLE_RVB 02 LOUIS VUITTON I (RED) CANDLE_RVB 01

LUCIE
JANOTOVÁ

zakladatelka Bobovibe
Zdroje: archiv

Vydáno: 24.10.2019 | Všechny články autoraMůže se vám také líbit:

  • Maminky měly pravdu, když nám říkaly, že nám růžové tváře sluší! Teď už kvůli nim ale nemusíme pobíhat na čerstvém vzduchu 🙂 Stačí do boje povolat osvědčené pomocníky! Tyhle tvářenky jsou u mě zaručenou klasikou, která nikdy nezklame. Mají perfektní[číst více]
  • „Dýně je tradiční zelenina, která je na Valašsku stále velmi rozšířená, a mnozí lidé možná ani nevědí, že ji lze využít i jinak, než v podobě obvyklé – byť samozřejmě chutné – polévky. Dýně má stálé místo i v menu[číst více]
  •   Nosí je světové influencerky, celebrity i módní redaktorky. A vy začněte taky! Jedná se o nejjednodušší způsob, jak ukázat, že jarní sezonu patříte mezi trendsettery také. Navíc se rozhodně nemusíte bát, že by zruinovaly váš beauty rozpočet. Vlastně právě[číst více]

 Wishlist